Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha az első randin közúti baleseret csinálna a másik fél mert nem figyelt eléggé?

Figyelt kérdés
És meg is sérűlnétek? Velem így volt és a biztonsági érzetem mellette megszűnt! Nemsok értelmét látom vele semminek viszont sokat keres.Túl reagálom vagy hagyjam a fenébe?
2017. márc. 1. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kommunikaciora ertette a sokat keres reszt.
2017. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nehéz ennek alapján ítélni. Egy barátnőm évek óta vezetett balesetmentesen, egyszer viszont, mikor pont az autójában ültem, figyelmetlenségből balesetet okozott. Egyszeri alkalom volt, utána se fordult elő többet. Ennek alapján szerintem senkit nem lehet megítélni.

Nekem is volt már figyelmetlenségből kis balesetem: 20 év vezetés alatt egyszer. Még az is lehet, hogy miattad volt zavarban.

2017. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2:

lehetséges, hogy félreértettem :)


am ha igaz a sztori, akkor veheted bóknak kicsit modbid módon...annyira bejöttél neki, hogy inkább rád koncentrált, persze ez a figyelmetlenség később az életetekbe is kerülhet...


24F

2017. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1-2 hónapig beszélgettűnk míg találkozztunk. Megkedveltem mert normális férfi! Viszont amiért ílyen figyelmetlen volt nem érezzném már magam biztonságba mellette..
2017. márc. 1. 14:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem jelent, bárkivel előfordulhat. Ha te emiatt nem érzed magad biztonságban egy férfivel, akkor emeld ki a fenekedet az autóból és sétálj, vagy ülj buszra. A biztonságérzet egy kapcsolatban nem itt kezdődik!
2017. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól van vagy el nézed vagy nem. De azt ne felejsd el, hogy nem lehet egy életen keresztül a maximális formád mutatni az élet minden területén. Egy baki, kiábrándultál és most már meg is inogtál? Tudom, hogy friss a dolog. De szerinted mással majd az lesz, hogy évekig klappol minden, neked elnézi minden bajod/problémád, ő meg adja majd a tökéletest reggelt/este 80 évig?!
2017. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
# 8 Ha esetleg még egy idióta nem értené, azt jelenti a sokat keres, hogy a férfi sokszor akar kapcsolatba lépni vele. Nem azt, hogy jó a fizetése.
2017. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugy latom sokan ki vannak itt hegyezve a fizetesre:) nyilvan a kerdezo "pasija" szeretne jovatenni.


Ezt neked kell eldontened h mennyire bizol meg benne ezutan,de tudd h bkivel megtortenhet,eleg ha elbambul.


Ismerek olyan part, hogy jartak amikor a srac balesetet okozott,a lany kisujja banta,nyilvan emiatt szoba sem johetett koztuk kapcsolata lany nagyon haragudott,aztan ra par evre lattam h osszehazadodtak.Szoval a lany megbocsatott.Csak peldanak irtam,ilyen is van.

2017. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogyha te vezetnél nem csinálnál közúti balesetet?
2017. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A "keresést" arra értettem hogy sokat ír!Az volt a baj hogy hirtelen vagánykodni akart aztán egy szűkebb kanyarba lelasított de nem nem tudta bevenni..Mire rászóltam volna már nem volt kinek olyan gyorsan történt minden! Neki nyílván semmi baja nem lett nekem meg beszakadt a fejem! Nemtudom de aki nem igazán vigyázz az életére azzal nem tudok elképzelni semmit mert általában a vagánykodást mindig egy ártatlan fél szenvedi meg! Ha kedvelem is ez nem játék!
2017. márc. 1. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!