Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti probalkoznatok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti probalkoznatok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy baratom, aki mindig panaszkodik.nekem, hogy nem talalja a megfelelo lanyt, es mesel a rossz randijairol. Mi egyszer "randiztunk" , de nem volt kimondva csak ketten elmentunk valahova ahova en hivtam el es tipikus randiprogram volt, de nem tortent semmi es azota sem volt semmi mas. Ti ezek alapjan probalkoznatok a helyemben?
2017. márc. 1. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, próbálkozz! Bár azért óvatosan tedd, éreztetve Vele,hogy Neked bejön Ő, de az első kis lépést tedd csak meg. Ha ott van Melletted és bejössz Neki majd továbblép, de ha mégsem, ne menjen rá a barátságotok és ne kerülj kellemetlen helyzetbe.
2017. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a helyedben tudatosítanám, hogy ez a következő egy randi, nem csak egy baráti szórakozás...


24F

2017. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, kifejezetten randira hívd el! Bár a panaszkodás a rossz randikról tipikusan FriendZone eset, de hátha van még remény.
2017. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg :).
2017. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje ismeritek egymást ?
2017. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legközelebbi ilyen panaszkodásánál nyomd be, hogy megmutatod, milyen egy jó randi. És hívd el valahova.
2017. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!