Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti ugyanúgy próbálkoznát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ugyanúgy próbálkoznátok lányoknál, ha olyan testben élnétek, amiről köztudott, hogy a lányok egyből elutasítanának?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
milyen az amit tuti minden lány elutasít azonnal????
2013. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen hozzáállás a veszteseké.A nyertesek úgy gondolkodnak,ahogy én:Nem adom fel,és bízom magamban.
2013. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen testben élek, amit minden lány kapásból elutasít.
2013. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Például alacsony+ sovány vagy alacsony+ kövér. Ezt a kettőt rühellik a csajok.
2013. ápr. 16. 22:26
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
jó kifogás. Nincs olyan ami senkinek nem tetszik.....
2013. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem létezik. A kérdező le is írta a kettő általánost, hozzátenném még, hogy ha esetleg még ronda is hozzá, akkor nincs az a lány, akinek bejönne az ember. Sőt, az én esetemben nincs az a lány, aki egy pici vonzalmat is tudna érezni. És ez nem vesztes hozzáállás, hanem ezek tények. Nem hozzáállás kérdése, ki hogyan néz ki.
2013. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem, ez hülyeség. Ez a lúzerek hozzáállása. Könnyebb áthárítani a felelősséget arra, hogy "hát, bocs ez van, szarul nézek ki", mint összeszedni a bátorságot és csajozni, vállalva, hogy hát, igen, lesz, akinek nem jövök be. Szóval rohadtul nem tudom sajnálni az ilyen önsajnáló szerencsétleneket. Tipikus "jó fiú vagyok, csak a genetika kib.szott velem" hozzáállás, ami valójában a passzív-agresszív szindróma és enyhe nőgyűlölet velejárója.
2013. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne rinyáljatok!!!Tegyetek azért,hogy másképp nézetek ki!.A szépségért meg kell szenvedni.
2013. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem próbálkoznék, eleve veszett fejsze nyele. Persze ha van pár millió forintom, és dögös Porschém, mindjárt más a leányzó fekvése...a pénzes pasi az abszolút dzsoli dzsóker, érdekesmód olyankor minden nő "megbocsájtja" ha ronda a pasi, és nem az önbizalommal, kisugárzással, meg a többi ilyen tucatmaszlag copypasztával jönnek. Álszent,sunyi szövegből bőven kijut ma.

Ez hatványozottan igaz az olyanokra mint a 22:34 és a 22:35. Pont az ő fajtájuk miatt van ennyi magányos pasi, a különbség csak annyi, hogy ők jogosan "rinyálnak", a lányoknak meg savanyú a szőlő.

Tegyünk azért hogy másképp nézzünk ki :DDD LOL, majd ha leszálltok a magas lóról, esetleg.

2013. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

22:34-es vagyok.

Én ugyan nem mondtam, hogy változtass a külsődön, kifejezetten ellene vagyok a "mások kedvéért változtatok magamon" témának.

Viszont az, hogy rinyáló punci vagy, aki a nőket blamálja a saját szerencsétlensége és pszichológiai problémái és önértékelési zavarai miatt, az meg tény.

2013. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!