Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti jártatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti jártatok már gyerekes apukával?

Figyelt kérdés

Nem az a kérdés, hogy megpróbáljuk-e, mert hihetetlenül vonzódunk és emiatt nem zavar, hogy van egy gyereke (nem vele él). Csupán érdekelne, hogy aki volt hasonló kapcsolatban (vagy épp ilyenben van), milyen tapasztalatokat szerzett?

Egyebként 32 éves és az anyukával már 6 éve nincsenek együtt.


2017. márc. 3. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Bocs hogy ffiként válaszolok :-)

Neked van saját gyereked? Szereted a gyerekeket? El tudnád fogadni az ő gyerekét? Nem kell pótanyát játszanod, csak az a kérdés, tudnál-e vele jóban lenni.

Ha ezek mennek, miért ne működhetne a dolog?

40f

2017. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem.

L22

2017. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem nincs, fiatalabb vagyok emiatt meg joideog nem is szeretnek sajatot. Egyebkent elvagyok a gyerekekkel, van 2 unokahugom es ugy erzem el tudnam fogadni. De nyilvan sokminden van amire igy tapasztalat hianyaban magamtol nem gondolok viszont jelen lehet egy ilyen kapcsolatban, ezert irtam ki a kerdest :)
2017. márc. 3. 13:44
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de én is férfi vagyok!!! Belül nőnek érzem magam azért válaszoltam.
2017. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az ugy kicsit mas lehetett.. :)
2017. márc. 3. 13:57
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Olvass vissza a hasonló kérdéseknél, sokféle tapasztalat van. Valaki tök jól kijön a gyerekekkel, szereti őket, szinte a pótanyuka szerepet tölti be, semmi gond. Másnál pedig néhány év alatt betelik a pohár, hogy gyerektartást kell fizetni, ami sok, és amúgy sem lehet kettesben lenni, mert épp apás hétvége van. Mindenki máshogy éli meg, igyekezzetek megoldani, és ha nem zavar, akkor működhet.
2017. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Én jártam már, úgy, hogy nekem is van gyermekem, tehát elvileg abszolút meg tudtam érteni a férfi helyzetét. A gyakorlatban azonban nem működött, mert minden szabad idejét a gyermekével töltötte. Hétköznap munka miatt nem tudtunk találkozni, hétvégén meg a gyerekkel volt inkább. Amikor már a harmadik randit fújta le, akkor feladtam.

Nyilván nem minden helyzet ilyen, mint az enyém volt, de nekem ez így nem működött. Én meg tudtam oldani a találkozókat úgy, hogy a gyermekem velem él, ő nem tudta.

2017. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Szia! Rövid ideig volt egy ilyen kapcsolatom.Nekem nem jelentett problémát, mivel nekem is van egy gyermekem. De csak rövid ideig voltunk együtt (nem a gyerek miatt) úgyhogy nincs nagy tapaszatlatom. Azt azért fogadd el, hogy neki mindig a gyermeke lesz az 1. az életében. Nem írtad, hogy menni idős a gyerek és találkoztál-e már vele?

Amit én tapasztaltam a másik oldalról: 3 éves volt a lányom amikor elváltam. Jelenleg (6 éves) komoly párkapcsolatban élek és lányom is imádja a páromat. Szerintem simán működhet a dolog.

2017. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Azt azért fogadd el, hogy neki mindig a gyermeke lesz az 1. az életében."


Ezt azért ffiként nem így fogalmaznám meg.

Ezt a mondatot én is nem egyszer meghallgattam az exemtől, amolyan szemrehányás gyanánt. (Annak ellenére hogy neki is vannak sajátjai és büszkén hangoztatta hogy a gyerekek az elsők számára.)

Pedig én ezt soha nem éreztem így!!! Nem. ha a gyerekem az 1. helyen volt, akkor a párom is az 1. helyen.

Persze azt baromi nehéz lehetett neki elviselni hogy két hetente mikor láthatom a gyerekemet, örülök neki és foglalkozom vele, sokszor igen, kettesben.

Azt meg könnyen felejtette hogy a köztes 12 napban mi mennyit voltunk együtt, kettesben, mennyi közös programot csináltunk.

Szóval, sokszor a párom volt inkább 1. helyen, és néha a gyerekem az 1. helyen.


De nem is értem miért kell ezen versengeni egy felnőtt nőnek egy gyerekkel szemben? Tiszta nevetséges. Mi ez, autóverseny?

2017. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
En nem, viszont tobb ilyen ismerosom is van. A kozos bennuk, hogy 30 felett mar mindegyik szeretne babat, de a pasi nem, mert neki mar van gyereke. Mas hatranya szerintem nincs. Neked kell tudnod, hogy bevallalod-e igy a kapcsolatot.
2017. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!