Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti jártatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti jártatok már gyerekes apukával?

Figyelt kérdés

Nem az a kérdés, hogy megpróbáljuk-e, mert hihetetlenül vonzódunk és emiatt nem zavar, hogy van egy gyereke (nem vele él). Csupán érdekelne, hogy aki volt hasonló kapcsolatban (vagy épp ilyenben van), milyen tapasztalatokat szerzett?

Egyebként 32 éves és az anyukával már 6 éve nincsenek együtt.


2017. márc. 3. 13:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"A kozos bennuk, hogy 30 felett mar mindegyik szeretne babat, de a pasi nem"


Azért ez nem biztos hogy minden ilyen kapcsolatban így van.

Erről nyilván beszélgetni kell.

2017. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
En a kovetkezo 7-8 evben tuti nem szeretnek meg gyereket, igyez szamomra annyira nem szempont (persze sose tudni, mit hoz a jovo :)
2017. márc. 3. 15:43
 13/16 anonim válasza:
9. Válaszíró! Igazad van, és örülök, hogy ezt írod. De hidd el, sokan nem így gondolkodnak. Valóban kevés a kéthetente 1 alkalom. Nálunk ez nem így van. A barátnőnek nincs joga megsértődni, ha az apa kettesben akar lenni a lányával, de szükség van közös programokra is. Biztos, hogy nem könnyű ez egyik félnek sem. Azt szerencsére nem tudom, milyen az ha a gyerek nem fogadja el valamelyik sztülő új párját...
2017. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Azt szerencsére nem tudom, milyen az ha a gyerek nem fogadja el valamelyik sztülő új párját..."


Ezt nem is kívánom senkinek!!!

9-es válaszoló vagyok ismét.

Szóval igen, ez is fűszerezte a mi kapcsolatunkat hogy az exem gyereke nem fogadott el, hiába próbálkoztam ezerszer, ezerféle képpen. Sokszor ráadásul még az anyja is adta alá a lovat, közösen viccelődtek rajtam stb.

Borzasztó nehéz volt egy szókimondó, felpaprikázott gyerekkel non-stop együtt lenni miközben gond volt hogy az én saját gyerekem odatéved hozzám két hetente...


Persze, kérdés, miért maradtam ilyen kapcsolatban. Szerelem, optimizmus (mindig bíztam benne hogy változhat a helyzet)...

Mai fejemmel már nem lennék ilyen türelmes és naív.

2017. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem,és nem is akarok.Alapjáraton szeretem a gyerekeket,de kapcsolatban nem tűrném meg más gyerekét.Ráadásul neki mindig a gyereke lesz az első,te csak második,ha valami zűr van agyerek körül rohanni fog,és le fogja tojni a közös programokotokat.És hosszú távon zavarna,hogy fizeti a gyerektartást másnak,miközben azt a pénzt rám,illetve mi gyerekünkre is költhetné.

24/L

2017. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Kedves 9-es! Én azt hiszem, nagyon szerencsés vagyok. Igaz, nálunk a lányom 3 éves volt amikor megismerkedett a Párommal és azóta eltelt 3 év. Én sem kívánom senkinek, hogy olyan helyzetbe kerüljön, hogy valamelyik részről nem fogadják el. Az nagyon nem volt szép a Párodtól, hogy viccelődtek Rajtad.... De az ember ugye mindig optimista és azt hiszi, hogy javul a helyzet pedig nem.... Ezt tapasztalatból mondom.... Persze van kivétel.... Én mindenképp azt üzenem a kérdést Feltevőnek, hogy ne legyenek aggályai.Ismerek több olyan családot, ahol kiválóan működik a kapcsolat. Sőt egyik ismerősömnél meg az a helyzet, hogy az elvált feleség szidta az apuka új feleségét a gyerek előtt, erre a gyerek megvédte a nőt... Szóval ilyen is van... Hosszasan lehetne fejtegetni ezt a témát...
2017. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!