Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Imponál nektek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Imponál nektek ha a férfi rendesen, erősen kölnizze magát? Volt aki meg szólt miatta pedig azt hittem tetszést váltok ki vele. F 23

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 15:42
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Erről van szó, 20-as fején találta a szöget!
2017. márc. 3. 17:11
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha normális parfümöt választasz, ki fog tartani estig.

Kimondottan kellemes, ha egy férfi ad magára és jó illata van, de ha túlzásba viszed, ugyanolyan taszító, mintha büdös lennél.

2017. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez plusz illat. Az ilyet nem hajlatokba fújjuk, nem izzadásgátlók.


Olvastam egy cikket, hogy az Axe cégnél nyilatkozták, hogy annyi ideig fújd magad, amennyi ideig tart kimondani, hogy Axe. Ott a büdös tinik túllelkesedtek.


Ha többet raksz magadra, nem tart tovább, ez butaság. Megnézed, milyen fajta, EDT pl soha nem fog sokáig tartani, ha magadra öntöd az üveget sem.


Ha ez így lenne, hogy minél több, annál tovább tart, nem létezne a túladagolás fogalma.

2017. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Én akkor szeretem ha egy férfi halálra fújkálja magát ha nekem is tetszik az illat. Nekem olyan "izgató" ( tulzás de nem tudom más szóval mondani). nálad az lehet a baj hogy a nőknek sem egyforma az izlésük lehet valakinek tetszik az illatod de valakinek taszító pl tesómnak a parfümjétől felfordul a gyomrom.

De szerintem ez nálatok is ígyvan nem mindeggyik női parfüm tetszik nektek de amelyik tetszik azt szivesen szagoljátok hosszabb ideig is pl párom beszokta magát fujni a parfümömmel.:D

2017. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem imponál. Egy dolog elmenni valaki mellett, aki tömény parfümfelhőben úszik, de megint más vele egy (szűkebb) légtérben lenni huzamosabb ideig. Buszon pl. pont olyan taszító egy agyonparfümözött ember, mint az, aki izzadságtól bűzlik. Rosszul lehet lenni tőle, jóból is megárt a sok.


Érdekes, én minőségi parfümből 1 (!) fújást szoktam használni, azt is nyakon, és estig kitart, pedig EDT. Attól, hogy te nem érzed magadon, mert az orrod hozzászokott, mások még nagyon is érzik.

2017. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Egy fújás bőven elég mindegyikből,vagy egy csepp kölni.


A kölni lehet minőségi is, nem a kádárérabeli locsolós.

2017. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Én rosszul vagyok a túl sok pacsulitól, szegény párom miattam vált meg az egyik kedvenc deójától, mert alig kaptam levegőt mellette.

A mostanija viszont szuper, kedvencem.

2017. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne fújj sokat belőle, te egy idő után megszokod, sőt nem is érzed, hogy be lennél fújva, mások viszont megérzik. Elég a csuklóra, nyakba.
2017. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm minden alkalommal, ha találkozunk megszagol, és megjegyzi: miért nem tettél magadra egy kis illatot? Tiszta vagyok, nem büdös, csak ő szereti, ha van rajtam valami. Néha nem felejtem el, és akkor nagyon elégedett.

Magamtól sose használok ilyesmit, még dezodorból is illatmentesem van.

2017. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a frissen mosdottság illata imponál. A túltolt parfümözésről mindig a túlkompenzáló cigány ismerőseim jutnak eszembe, akik azért öntenek magukra egy liter kölnit, hogy rájuk senki ne mondhassa, hogy "a büdös cigányok..".
2017. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!