Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért történik mindig ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez velem?

Figyelt kérdés
Volt egy majdnem 4 éves kapcsolatom és azóta nem jön össze semmi a férfiakkal. 1-2 találkozás után irogatnak minden nap facebookon, kedvesnek tűnnek aztán idővel kijelentik, hogy csak szexet akarnak, nem érdekli őket komoly kapcsolat. Én ebben nem vagyok benne, szóval megszakad a kommunikáció. De pár hónap múlva látom facebookon, hogy lett barátnőjük! Ez nem egyszer fordult elő velem. Miért nem tudnak rám úgy gondolni a pasik mint barátnőjelölt? Miért csak egy tárgyként kezelnek? Pedig egyáltalán nem úgy viselkedem. Mással is előfordult már ez?
2017. márc. 5. 17:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%

mit tudsz nyújtani amiért veled akarnának lenni?

nem lehet, hogy nem látják benned azt az értéket amiktől több tudnál lenni a szemükben, mint egy szexre alkalmas partner?


24F

2017. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is építgethetnéd magad. Pl tök ritka a bátor humoros lány. Ezt gyakorolhatnád :)
2017. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%

Talán a külsőd-öltözködésed mást mond a férfiaknak, mint szavaid-valódi célod...a díszpitákból éppen elég "az", mint mondják.

No, meg pofibukon párkapcsolatot "építeni-tervezni", szerintem halott ügy.

Persze, lehet nem vagy elég komoly-érett párkapcsolatra, de e pár sorból csak találgatni lehet, mert semmit sem tudni személyedről.

Szóval, így inkább azt gondolom rosszul "adod el magad".

2017. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem hiszem, hogy a külsőmmel van a baj, nem öltözködöm kihívóan, ribisen, csúnya sem vagyok. Van egy egészséges önbizalmam, én úgy gondolom, hogy kedves vagyok, viccelődni is szoktam a randikon. De biztos igazatok van, a személyiségemmel lehet a probléma, megpróbálok rájönni mi lehet és változtatni. :)
2017. márc. 5. 17:48
 5/27 A kérdező kommentje:
Egyébként nem a neten ismerkedtem meg velük, csak ott ment a kapcsolat-tartás.
2017. márc. 5. 17:49
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

és te pontosan közlöd az elején, hogy milyen céllal ismerkedsz?

és teszel is érte, hogy ez megvalósuljon?

2017. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem szoktam kijelenteni, hogy csak komoly kapcsolat érdekel, mert úgy gondoltam, hogy ezt nyomulásnak vennék. Szerinted mondanom kellene?
2017. márc. 5. 18:00
 8/27 anonim ***** válasza:
52%

Nem nézel ki elég jól ahhoz, hogy azok a srácok komoly kapcsolatot akarjanak tőled.


Rengeteg férfivel van úgy, hogy komoly kapcsolatot szeretne egy számára szép lánnyal, de közben meg az ő szemében átlagoskább lányokkal közben el tudna képzelni kötetlen kapcsolatot is. Akár az arcod, akár az alkatod miatt, én arra tudok gondolni hogy a srácok akikkel ismerkedsz nem vesznek téged komolyan a külsőd miatt. Lehet még akár szeretőnek is el tudnának téged képzelni, akikkel összejárnak hónapokig, de nem vagy olyan vonzó a szemükben, hogy több is érdekelje őket veled.


Gondold végig hogy hogyan nézett ki a majdnem 4 éves kapcsolatod külsőre és hogyan néznek ki a srácok, akikkel mostanában ismerkedsz. Próbálj olyasmi külsejű férfiakkal ismerkedni, mint ahogy a barátod is kinézett

2017. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

#7:

hmm lehet én hülyeséget csinálok, de én kb ezzel indítok, ha valaki felveti az ismerkedést, hogy én CSAK komoly kapcsolatot keresek...tehát ne legyen olyan, hogy X idő eltelte után mondom és megjátszaná a másik az első vagy x. szexig...

mondjuk nők ritkábban csinálnak ilyet, de volt már olyan tini koromban, hogy csaj csak szexet akart tőlem


24F

2017. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én nem értem az ilyen prolémákat.

Egy randi nem arra való, hogy megismerd kicsit a másikat, a nézeteit, hogy el tudd dönteni, akarsz-e tőle valamit hosszabb távon?


Pl szerintem egy randin alapdolognak kellene lennie, hogy beszélni ÁLTALÁNOSSÁGBAN olyanokról, hogy kinek kb hány kapcsolata volt, akar-e gyereket, házasságot majd, stb. Mert ha ezek nincsenek meg, tapasztalataim szerint ezek után van a "együtt vagyunk 7 éve, de nem kérte meg a kezem, mit tegyek?" vagy "nem akar gyereket, mit csináljak?" kérdések.


Szerintem érdemes lenne valamelyik randin úgy alakítani a beszélgetést, hogy ezekről szót ejtsetek nagy vonalakban.

Gondolom neked is nyilvánvaló, hogy ha tudod, hogy a másik nem akar soha gyereket, és ezt 100%-ig biztosra mondja (és nem úgy, hogy nem tudja még, egyelőre nem akar, stb), akkor nyilván nem kezdesz bele vele egy komoly kapcsolatba, azt gondolván, hátha megváltozik.

2017. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!