Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért történik ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
4 évvel ezelőtt boldog párkapcsolatban éltem, azóta azt éreztem, hogy az idősebb férfiakat szeretem. Ennek sajnos több oka is van, de nem az amit sokan gondolnak. Se apukám, se anyukám nincsen, hiányzott a törődés, a pótapu és anyu egyben. Voltak idősebb szerelmeim, de az hamar tönkrement.."túl jó vagy hozzám" dumával.. Bárhova megyek, nem tudok ismerkedni, félek az emberektől, az emberek meg nem mernek odajönni hozzám. Megkérdeztem egyszer egy haveromat, hogy ő miért nem próbálkozott be soha nálam(kíváncsiságból) és azt mondta, azért, mer elérhetetlennek látszom. Soha nem voltam/vagyok elszállva magamtól, de tényleg azt érzem, hogy a férfiak félnek tőlem.. és ezért nem lehet normális kapcsolatom :( Mit lehet ez ellen tenni?

2013. nov. 20. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nemtudooom
2013. nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Túl magasra teszed a mércét anyukám!
2013. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is tartottam lányokat elérhetetlennek, de miután egy kicsit beszélgettem velük, rájöttem, hogy egyáltalán nem elérhetetlenek...


Sokan ránézésből ítélnek, hogy "ő tuti nem járna velem, ő tuti szóba se áll velem"... sajnos vannak ilyenek, pedig, lehet hogy élete legjobb lehetőségét hagyja ki...


Elérhetetlennek éreztem de tök hülyeség volt, félni nem féltem ilyen téren...


Ha van kedved, írj :) Szívesen beszélgetek veled :)


22/F

2013. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézd, ha gondolod, beszélgessünk el privátba a dolgokról. Nem, nem felcsípni akarlak, de talán megváltoztathatok idővel pár sztereotípiát :) Jah, és nem tudom, mit jelent az idős, még csak 32 vagyok, de hátha elég érett gondolkozásban egy társalgáshoz :)
2013. nov. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat...nem, nem raktam magasra a mércét, nem kell modell meg gazdag pasi, mint sok nőnek. Modellként dolgoztam külföldön 2 évet, és abban az időben, csak a bunkó pasiknak jöttem be, azokat pedig rühellem. Biztos van a Földön vicces, kedves, romantikus férfi.. csak ilyennel még senki nem találkozott, közöttük én se.. Furcsa dolog :(
2013. nov. 20. 00:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Pedig pont előtted írt egy :)
2013. nov. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

" Biztos van a Földön vicces, kedves, romantikus férfi.. csak ilyennel még senki nem találkozott, közöttük én se.. "


Tévedsz, mások már találkoztak ilyennel. Pl én is. Furcsa:(


Én egyébként pont azt gondoltam, hogy a szülők hiánya miatt vonzódsz az idősebbekhez. Egyébként, hogy ha azt sugárzod az emberek felé, hogy félsz tőlük, akkor azt nem éppen bátorításnak veszik. Szerintem nem félnek tőled, hanem azért látnak elérhetetlennek mert látják rajtad a zárkózottságot. Úgy vélem ez ellen kéne tenned. Elhiszem, hogy nehéz nyitottabbá válni, de nem félelem az a pasik részéről nyugi.

2013. nov. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt mondod nem voltak szüleid, ezek szerint hamar kellett önállósodnod, gondolom ez meglátszik rajtad, biztosan erős, határozott nő benyomását kelted. Barátnőm ugyanez a típus (bár a látszat csal az ő esetében) és tőle is félnek a pasik.


Sokan úgy érzik ennek a nőnek nincs mit nyújtani hiszen megáll a lábán, nem kell óvni mert erős, akkor mégis mit tudnának ők adni neked? És inkább feladják ahelyett, hogy jobban megismernének.


Nagy korkülönbségnél arra is számítani kell, hogy a pasi talán fél hogy te még nem élted ki magad és úgysem tartana sokáig a dolog. Vagy esetleg ő már családot szeretne és attól fél te még nem vagy abban a fázisban.


Te sokat nem tehetsz, maximum annyit, hogy igyekszel önmagadat adni, sok emberrel beszélgetni, ismerkedni és előbb vagy utóbb akad valaki aki majd felismeri az értékeidet és nem fél majd együtt lenni veled. :)

2013. nov. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jól sejtem ezt a pszichiáterednek sikerül kianalizálni belőled.Kifogásokat keresel és megpróbálod mások ízlésére kenni a saját nyomorod.Ez valóban szánalmas.
2013. nov. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)
2013. nov. 20. 01:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!