Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Skorpió férfi, ikrek nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skorpió férfi, ikrek nő?

Figyelt kérdés
Esetleg aki hasonló "helyzetben van, az írjon. Ikrek vagyok, ő skorpió. Nem tudom kiismerni, és többször gondoltam már, hogy közömbös irántam, mert nem mutatta ki, közben kiderült. hogy pont az ellentéte. Még nem jöttünk össze.
2010. máj. 10. 12:35
1 2 3
 1/24 nielindi ***** válasza:
mi a kérdés?!?!
2010. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hogy milyenek együtt. Az ikreknek mire kell figyelnie, hogy megfogja. Stb.
2010. máj. 10. 12:38
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
már megint egy újabb szerencsétlen aki beveszi ezt a horoszkóp marhaságot... igen, a csillagok és bolygók, nemhogy az életed, de a sz*rod színét is befolyásolják.
2010. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
nem mondom, hogy e szerint élek, de nekem eddig bejött, bocsi...és mivel szeretném meghódítani, mindent megteszek, akár ilyen kérdéseket is felteszek:-)
2010. máj. 10. 12:39
 5/24 anonim ***** válasza:
Akkor a moderátorokkal tetesd át a kérdést az azoterika rovatba, ott a sok megszállott majd partnered lesz ebben a butaságban (is), mi itt csak kinevetni tudunk...
2010. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
*ezoterika*
2010. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nos.. én sem nagyon hiszek ezekben a "mesékben", de a skorpió férfiakat igen nehéz kiismerni. Nem mutatják ki az érzésüket, sokszor megtartják maguknak a véleményüket és csak nagyon nagyon kevés embernek nyílnak meg. Leginkább azoknak akikről tudják, h biztos h megbízhatnak bennük. Javaslom, hogyha meg akarod hódítani akkor mutasd meg neki h megbízhat benned. Ha már megvan a bizalom és tetszel is neki onnantól nyert ügyed van. :) Sok szerencsét :))
2010. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 nielindi ***** válasza:
61%

tehát. adott egy hím skorpio. és iker nök, vagyis ikrek nö. szoval egy sziámi ikerpár, akik nök.

ök is belehalhatnak egy skorpio csipésébe.

2010. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Van, aki ebben hisz, van, aki meg abban hogy az Isten fog utat mutatni neki. Előbbit lenézik, utóbbit elfogadják. Miért? Pedig utóbbi nagyobb humbug.

Ettől függetlenül ha valaki nekem tetszik, vagy netán beleszerettem, nem fog érdekelni, hogy milyen csillagjegyben született, stb. Nem attól fogom szeretni vagy nem szeretni.

2010. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Mert a hitre a lelkierő miatt támaszkodnak az emberek, de az ezoterika szimplán az emberi butaság és hiszékenység kirakodóvására.

Egy normális pasi amúgy elszörnyedne, ha tudná, hogy a barátnője így kér tanácsot, a horoszkópja alapján... Butának hívná a kérdezőt, és bizony igaza lenne.

2010. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!