Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalabb lányok (18-22)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lányok (18-22) nektek felkeltené ez az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

Szóval annyiról van szó, hogy ha látnátok egy jóképű/helyes fiút -mondjuk szép kreol bőr, nagy kék szemek, modellnek is beillő arcszerkezet es mellette látszana, hogy feszül rajta a pulcsi tehát szép izmosabb teste is lehet valószínüleg- ahogy ül mondjuk egy parkba vagy egy padon és a tavaszi napsütésbe olvasgat mondjuk egy könyvet vagy egy verses közetet? És ahogy elhaladnátok mellette felnézne ti összenéztek és rátok mosolyogna?

Szóval ez tetszene nektek? Felkeltené az érdeklődésetek jobban mint az átlagosabb fiúk? Örülnétek ennek?

Csak elméleti kérdés kiváncsi vagyok :)


2017. márc. 9. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem te túl sok Alkonyatot néztél, Edward.
2017. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Abban nem is volt ilyen jelenet :D
2017. márc. 9. 16:15
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Utálom a kreol bőrt, szóval nem, csak megijednék tőle és inkább elsietnék.
2017. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%

1. Kirázna a hideg a kék szemétől...

2. A "modellnek beillő arcszerkezet" az nekem inkább b..is, így ez még a kék szeménél is rosszabb lenne..

3. Aztán, ha tényleg izmos a teste, azt végig mérném, visszamosolyognék és azt gondolnám, hogy milyen kár érte... még akár jó pasi is lehetett volna belőle és áldom az eget a Páromért, aki még igazi férfi!

2017. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Persze magyarazzatok mar meg hogy az is hatrany ha valaki jokepu aha aha persze ... En is ezt tapasztaltam, aki jokepu azt kerulik a lanyok mar mar lekopik egy jo turhas kopettel bezzeg aki ronda ahhhhh. Azok am az "igazi ferfiak"!!!! Nekik vannak a legjobb noik!!! Birom a gyakorit :D gyakori alszentek klubbja
2017. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

#5


Azt, azért már engedd meg nekünk, hogy eldöntsük, hogy nekünk mi tetszik.


Ha azt írta volna, hogy barna vagy zöld szeme van, hosszú vagy rövid barna hajjal, izmos testtel, szakállal...kb 170-180 cm közötti, mivel az ennél magasabb férfiak nekem nem jönnek be, azt írtam volna, hogy nehezen tudtam volna levenni róla a szemem és kedvesen visszamosolyogtam volna rá és azt gondoltam volna, hogy szerencsés a barátnője.


De, amit a Kérdező lefestett, nekem inkább b..is és utálom a kék szemet...

2017. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Messze áll a jó pasitól.. :D
2017. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%

#6-al részben, egyetértek.


Annyi különbséggel, hogy nekem csak a hosszú hajú pasik tetszenek és 175 felett.


A kék szem engem is taszít, amit meg a Kérdező leírt, nekem sem jönne be.


21l

2017. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jó ne veszekedjetek :D Akkor vegyétek ki a személyleírást legyen egyszerűen egy jóképű pasi aki jól is van felöltözve jó testalkata van és épp olvasgat. Na igy jó? :)
2017. márc. 9. 16:36
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Hogy tudod utálni a kék szemet? Az európai emberek felének kb kék szeme van. Kicsit bunkó stílusban írsz amúgy.
2017. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!