Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Linkelnétek képet számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek képet számotokra ronda, átlagos és szép lányokról?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 17:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
Vicc,hogy az átlagos lányoknak 90%ban azokat tartják,akik ugyanolyanok,mint a szépek,csak vakolat nélkül. :DDDDDDDDDD
2017. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11-es, én direkt igyekeztem a szép lánynál smink nélkülit linkelni.

Jó, van rajta egy minimális smink, de az átlagoson is.

2017. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12-es:kivétel erősíti a szabályt
2017. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

[link]


1-4: Ronda

5-6: Átlagos

7-9: Szép


Egyéni ízlések lehetnek, hiszen nem vagyunk egyformák. De gondolom egy 5-ös csajt senki nem tenne 7-esbe és fordítva.

2017. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%

# 14


Nekem a 6. sorból az első és az utolsó szebb a 8. sor többségénél, + némelyiknél a 9. sorból.

2017. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%

ronda: [link]


átlagos: [link]


szép: [link]

2017. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Megpróbálom szavakkal is megfogalmazni. Nálam inkább 6 kategória van: nagyon szép - szép - felső átlag - alsó átlag - csúnya - nagyon csúnya. Maga a külső alapjáni besorolás addig működik csak, amíg egyéb információkat nem tudok meg az illetőről, ide tartozik akár a smink is, de pl. a személyiségi vonások is, hogy mennyire szimpatikus. Nehéz csak és kizárólag a natúr külsőt nézni, mert ugye a legtöbb kép már eleve direkt jóra van csinálva, vagy eleve sminkelve van a lány rajta, vagy éppen felvesz egy szimpatikus vagy nem szimpatikus stílust.


Pl a divatos plázacica-stílus nálam hátrány, hiába lenne natúr szép az illető, ettől inkább ellenszenves lesz. De ha mondjuk kiderül, hogy közben meg rendes és normális, akkor újra szebbnek fogom látni, tehát lehet alakítani a képen.


Számomra az arcvonások a döntőek, van egy adott zsánerem, ami bejön, az attól eltérő, általában kisebb, kerekebb arc nem szokott bejönni, de nagyon nehéz megfogalmazni, mert nagyon apró különbségeken tud múlni. Így működik az emberi agy arcfelismerő képessége, milliméternyi különbségeket is nagynak tud látni.


Hogy azért ne okoskodjak túl sokat, most megpróbálok csak a külsőre figyelni :D

nagyon szép: [link]

[link]


szép: [link]

[link]


átlag felső: [link]

[link]


átlag alsó:

[link] (ez random guglis kép)

[link] (ez is)


csúnya: [link] (bocs, ez a szájtartás irritál, szintén random kép)

[link] (ez is random guglis kép)


nagyon csúnya: [link]

[link]


hú, mennyi kép :D és ezek persze csak a pillanatnyi véleményemet tükrözik, hogy épp ki jutott eszembe és milyen képet találtam. Következtetést levonni, hogy XY másik személy ez alapján tetszeni fog-e nekem vagy sem, nem igazán lehet.

Amúgy nálam az átlag alsó szint már elég tud lenni kapcsolatra is, ha a személyisége remek (mondjuk a remek személyiség eleve a beugró egy kapcsolathoz). Olyan is lehet, hogy 'objektíven' nézve valaki kevésbé mondható szépnek, nekem viszont valamiért kifejezetten tetszik. Ilyen a hétköznapi lányokkal tud megesni, híresebb személy most nem jut eszembe, akit példának tudnék hozni :\



És még valami:

# 14, a te képedről bizony nekem az 5-ösök közül balról a 3. és a 6. egész helyes, nálam egy 7-es szintet megérnek, ha ezt a fajta értékelést nézzük, viszont még a 9-esek közül is kb a fele nem is tetszik, vagy abszolút nem fog meg benne semmi :D a 6-7-8-as szintről szintén van olyan, aki nálam erősen csúnya :D


na, megyek aludni :D

2017. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!