Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akit szeretek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akit szeretek de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj kibe nagyon szerelmes voltam régen!Már másik suliba járok és nem beszéltünk két évig és nagynehezen elfelejtettem. De nemrég megtaláltuk egymást msn en. Ujra beleszerettem.De azota megkomolyodtam söt tulérett lettem éppezért a csaj nem tud megadni nekem mindent (nem csak a szexröl beszélek)de idösebb csajoktál nem merek probálkozni. De ezt a csajt nagyon szeretem. Nem tudom mit tegyek. Segítetek??
2010. máj. 10. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

hívd el sétálni, moziba, teázni, kávézni stb.

beszélgessetek sokat és akkor kiderül hogy tényleg túlérett vagy-e hozzá vagy sem

sok sikert :)

20/f

2010. máj. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem, amit érzel...sőt, nem is szereted:


"a csaj nem tud megadni nekem mindent (nem csak a szexröl beszélek)de idösebb csajoktál nem merek probálkozni"


1. ha szeretnéd nem az önös érdekeiddel foglalkoznál, hogy mit tud neked megadni. Mi vagy te? Érdekember?

Ha szeret valaki valakit, azt úgy szereti, ahogy van!

Ez nem szerelem, csak belehabarodtál, és a saját vágyaidat akarod kiélni rajta!

2. mit akarsz idősebb nőtől, amikor ez a nő tetszik....

keress egy unatkozó férjes asszonyt, nyugi vele összeillenétek!

2010. máj. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én ezt ugy értettem hogy nem tud mindent megadni hogy a csaj táncol és egésznap barátnözik tehát nem lenne sok ideje rám és én ha szeretek valakit minden nap szeretném látni és neki nem nagyon lenne rám ideje!!! szval erröl van szó
2010. máj. 11. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!