Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem érte? (17/F)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem érte? (17/F)

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik. Már kb. 1 éve ismerem, egy egyesületbe járunk és csak minden pénteken az egyesület heti találkozóján találkozunk. Már az elején is tetszett, de valamiért félek az egésztől (hihetetlenül félénk vagyok),ezért nem csináltam eddig semmit, próbáltam elnyomni ezt az érzést, még barátnőm is volt közben. De időnként rámtör és ha meglátnám egy fiúval kiakadnék. Én az egyesületesek szerint aranyos vagyok és körberajonganak, de máshol már hallottam az ellenkezőjét is. Mintha egyszer hallottam volna, hogy ő is mondta rám, hogy "milyen aranyos". Annyira félek (talán a kudarctól, vagy attól ahogy utána nézne rám) és emiatt nem merek tenni semmit :(
2010. máj. 10. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

hívd el fagyizni, vagy kínáld meg valamivel, chips, ilyesmi, az a lényeg, hogy kezdj el vele beszélgetni.

ha kihagyod, örökké bánkódhatsz, hogy hogy lehettem ilyen szerencsétlen.

2010. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Egy férfi sokminden lehet, de aranyos nem.


Azok a plüsskutyák, meg az aranyhörcsögök, meg a teletubbik. Na, azok aranyosak.


És mindenképp az egyesületen kívül kezdj vele közös programba - ott neked sem kell az aranyos szerepet nyomnod!

2010. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetne aranyos egy fiú? Tiltja a törvény? Ugyanmár..

Szerintem kezdeményezz, mindenképp az egyesületen kívül. Beszélgess vele, hívd el valahova.. és fő az önbizalom! :D Hajrá!

2010. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Véletlenül elszóltam magam a legjobb barátnőjének és ő közölte velem, hogy cselekednem kell, mert viszonyzott. Szép vége lett így, köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 29. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!