Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még egyedülálló, igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még egyedülálló, igazi vörös hajú lányok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 06:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
énis természetes vörös vagyok:D és büszke is rá!:D jah és nincs pasim sajnos... lehet, hogy ezért. De ha nekem tetszik, akkor az már önbizalom, amit a pasik is látnak, és így talán több esélyem van ;)16,5/L
2010. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
jah bocsi, utolsó vagyok, am világoskék szemem van:D
2010. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Legyél is büszke Magadra a hajszíned miatt, mert igencsak különlegesség számba mész a pasik között. Ezt én is észrevettem...

Azért kiváncsi lennék arra is, hogyan fordulnak meg utánad az utcán az emberek. Nem szoktad észrevenni, hogy tetszel másoknak???

Ha van kedved barátkozni, akkor írj priviben Nekem, mert kiváncsi vagyok Rád!

2010. okt. 19. 09:50
 14/18 anonim ***** válasza:
Észre szoktam venni, hogy mindig megnéznek, de valahogy senki sem közeledik, pedig azt mondják, hogy nem vagyok csúnya:) 7 éves korom óta azt mondják, hogy pont ugy nézek ki, mint Lindsay Lohan :)ez szerintem tök jó dolog ;) megkérdezhetem hány éves vagy?:)
2010. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Sajnos Lindsay Lohant nem ismerem pedig a zene központi része az életemnek.

Attól félek, hogy van köztünk néminemű korkülönbség, mert én már 30 vagyok. Remélem nem fájdítod a szívemet:-)

Írj, ha gondolod! Várom:-)

2010. okt. 20. 19:11
 16/18 anonim ***** válasza:
Hejha, nem tudom nem fájdítani sajnos:( 23-24-nál még be is vállalnék komolyabb beszélgetést, de nekem a 30 kicsit sok, ami nem azt jelenti hogy öreg vagy:)amugy google-ba rákereshetsz a csajszira:D:):)
2010. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteségedet! Sok sikert az életedhez:-))
2010. okt. 21. 00:28
 18/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm, és drukkolok, hogy találj valakit. Annyi szép,okos lány van:)(bár sajnos egyre kevesebb :( )
2010. okt. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!