Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randiztok, nektek megváltoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randiztok, nektek megváltozik a viselkedésetek? Mennyire izgultok?

Figyelt kérdés

Ha randizom valakivel, akaratomon kívül is másképp viselkedem, mert imponálni szeretnék. Ennek ellenére próbálom magamat adni, de ez teljesen sose jön össze az izgalomtól. De ez nem csak randin van, hanem akármilyen más találkozőn, ahol idegennel találkozom.


Mondják, hogy adjuk önmagunkat randin... De az izgulástól ez sose működik. Nálatok hogy van ez? Mennyire izgultak és mennyire szokott megváltozni a viselkedésetek? Tudtok ellene valami módszert?


2017. márc. 16. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem idő kell. Egyébként sem vagyok bőbeszédű, az első találkozón egy kicsit rásegít az izgalom is. Ilyenkor jön jól egy olyan partner, aki képes sokat beszélni magáról, és tud kérdezni konkrét dolgokat, amire lehet válaszolni, egyszóval megkönnyíti a társalgást. Legkésőbb harmadik találkozóra már képes vagyok teljesen oldott lenni, már amennyire magamtól telik.
2017. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Én annyira nem vagyok izgulós, inkább azon szoktam meglepődni, hogy különböző személyiségű férfiak mennyire mást hoznak ki belőlem, mennyire más különböző férfiakkal a beszélgetéseink dinamikája.

Szerintem teljesen természetes, hogy izgulsz és nem tudsz rögtön ellazulni. Különösebb tippem sincs ellene, idősödsz kicsit és majd enyhül az izgalom.

2017. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam randizni.
2017. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem izgulok egyáltalán, állásinterjún is. Ma voltam pl. tréningen, volt egy prezentáció és észre se vettem de énekelgettem. :D Nagyon profi, tudom, de megdicsértek. Randin is laza vagyok, most lett egy kapcsolatom, úgy kezdtem hogy ne legyen megfelelési kényszer. Nulla! nem tudom módszert ellene, ha az önbizalom, a magabiztosság megvan akkor nincsenek ilyen gondok. Koncentrálja célodra és kész.
2017. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24N vagyok 4.
2017. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Izgulni nem szoktam, sose voltam izgulós típus.

Viszont azt észrevettem magamon, hogy próbáltam mindig szimpatikusabb képet festeni magamról.

Persze nem arra kell gondolni, hogy bekamuztam nagyobb fizetést, meg ilyesmik, csak hogy pl. ha valamiben nem értettem egyet a csajjal, akkor azt nem mondtam ki, sőt, sokszor konkrétan hazudtam, hogy jaj, igen, én is szeretem nézni a Jóbarátokat, ahelyett, hogy megmondtam volna a véleményemet, hogy a Jóbarátok egy kalap sz-r, meg ilyesmik, csak hogy szimpatikusabb legyek neki.


És egyébként működött is :D Sokkal több sikeres randim volt így, amikor azt adtam elő, amit a csaj hallani akart, nem pedig azt, ami a valóság.


Csak nem éreztem jól magam úgy, hogy színjátékokba kell belemennem azért, hogy összejöjjek valakivel/dughassak egyet, úgyhogy leszoktam erről.

Mondanom se kell, azóta egyetlen sikeres randim se volt :D :D

(Na ennyit arról, hogy add önmagad)

2017. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!