Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanában asszonyverőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában asszonyverőben iszok itthon, hogyan vegyem magam rá a randizásra?

Figyelt kérdés
Ebbe az évbe nem terveztem lányt, rengeteg a dolgom, és mikor van egy kis szabadidőm, akkor bontok egy nagyon drága pezsgőt, és asszonyverőben mászkálok fel s alá, takarítok, majd alszok. De közben azon is gondolkodok, hogy jó lenne valaki itt, persze most az időm nem alkalmas rá, mit kéne tennem, menjek örömlányhoz?
2017. márc. 21. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Mi az az asszonyvero???? :D
2017. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem a szex hiányzik, szóval örömlányhoz is inkább csak beszélgetni mennék.
2017. márc. 21. 17:38
 3/11 A kérdező kommentje:
1: Mennyire fiatal vagy?:)) Hát az asszonyverő trikó.
2017. márc. 21. 17:39
 4/11 anonim ***** válasza:
25 vagyok, nem hallottam meg igy hivni 😂😂 Gondolom az a sima feher akkor?
2017. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen az, de lehet fekete is, vagy általában még sötétkék vagy piros, passzos, és valamiért asszonyverő lett a neve..:)) Nem tőlünk ered amúgy, wife beater a köznyelvben, de itt mondjuk rengeteg ilyen trikót találsz:

[link]

Persze utcára nem mennék így, oda felöltözök úgy, hogy midnen összhangban legyen..:)

2017. márc. 21. 17:51
 6/11 anonim ***** válasza:
En eloszor egy amerikai sorozatban hallottam ezt a kifejezest. Nem is tudtam, hogy idehaza is "meghonositottak" ezt a nevet. :D
2017. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nincs ismerősöd, baràtnőd akivel ellehetsz néha?
2017. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

"asszonyverő"? Áh, szóval az az amit én "Tahó Trikó"-nak hívok :D Nyáron szoktam hordani és az év nagyrészében standard pizsamafelsőm. Kivéve a mínusz tízfokos éjszakákon...


De volt olyan tahó nyaram középsulisként amikor egész héten abban voltam, fürdés meg nulla. Jó nagy bunkóság volt, de 14 évesen belefért nyáron, mikor senki nem volt otthon.


De, hogy utána a zuhanyzás milyen jól esett... Nem is csináltam többet ilyet. De a tahó trikót elraktam emlékbe a padláson.

2017. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amikor én bulikba jártam, az volt a divat, hogy mindig ugyanabban az ingben mentünk, és semmit se mostunk. Mindenki így csinálta, így olyan volt, mintha 3 évig 1 buliban buliznál..:)
2017. márc. 21. 19:14
 10/11 anonim ***** válasza:
"Asszonyverő" lol😁
2017. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!