Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha egy lány hiv el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy lány hiv el egy pasit moziba mert ő szegény? 19L

Figyelt kérdés
még a popcornt és a kólát is a lány fizeti
2017. márc. 22. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gáz, az országra nézve. Hívd csak meg, a pasik hány dolgot kifizetnek, anélkül hogy egyáltalán téma lenne a lány anyagi háttere. Nem kell belőle rendszert csinálni, de egyszer kétszer miért ne. Ha látod hogy igyekszik jobbítani a helyzetén, akkor nem marad szegény.
2017. márc. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Beviz Elek ***** válasza:
96%

Attól függ hány éves a srác.

20 évesen én is le voltam égve, a család nem volt olyan helyzetben hogy kéregetni tudjak, nappali tagozatos suli mellett dolgoztam hogy bérletre, kocsira, tandíjra legyen pénzem. Az akkori párom egy kicsivel jobb helyzetű családból származott, eléggé rosszul éreztem magam hogy "nem tudtam tartani vele a tempót".


A kérdés hogy milyen a srác beállítottsága, az exem azóta egy lépést nem jutott előre, én viszont tervezek, teszek a jövőmért és meglepően jól haladok.


Sérti a srác büszkeségét az ilyen, de senki nem tehet róla hogy hova születik, ha az a kérdés hogy mennyi jövője lehet a dolognak, azt neked kell meglátnod benne.


Ha 30+ valaki és sehova nem jutott, azt hanyagolni kell, gáz úgy ahogy van. A pénz nem minden, de senki nem akar szegénységben élni, gyereket nevelni, az ilyentől meg mégis mit várnál?

2017. márc. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Normális.Vegyél neki nagy kólát és nachost sajt szósszal meg gumicukrot, legyen egy jó napja haver.
2017. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem mennék el úgy,hogy nem én fizetek,de nem látok benne problémát
2017. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!