Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 éves szűz jópasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz jópasi vagyok, magabiztos stb. nem szeretek annyira kimozdulni voltak randijaim, jópár, bár valamelyest balfék vagyok. Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 15:17
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
nem szeretnék képet küldeni, más megosztókra már raktam ki, ilyen szavazósakra is, 10/7 a legalacsonyabb számok, férfias és jó kisugárzásom van.
2017. márc. 24. 15:31
 12/52 anonim ***** válasza:
Ez eddig nem sok amibol rendes valaszt lehetne adni, de kezdetnek nem hangzik rosszul :)
2017. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

na jó, van 6.8-as is :)

de semmi fullosan extra amitől el kellene ájulni

2017. márc. 24. 15:33
 14/52 anonim ***** válasza:
38%
Ha annyira jó pasi lennél jó kommunikációs képességekkel és kisugárzással, nem lennél 24 évesen érintetlen szűz :D Fényezd csak magad, de ne az olvasókat akard meggyőzni a csúcsszuperségedről, hanem bizonyítsd be magadnak. 24 évesen rég nem itt tartanál, ha valóban az lennél, aminek elmondod magad ;)
2017. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
és mit gondolsz, gondolnál az ilyen témáról?
2017. márc. 24. 15:34
 16/52 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. Ha tényleg jóképű vagy, lehetne olyan is, aki szeret, nemcsak egy lyuk. De kinek a pap...
2017. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:

Nekem most jolesne egy kep. Sz.r napom van es hanyingerem van a sok ugyintezestol.

Ilyen hozzaallassal nem lesz segitseg.

2017. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
szia, szerintem nincs azzal gond, hogy szűz vagy, vagy hogy ,,valamelyest balfék", belefér bőven, sőt sok lánynak tetszene biztos ez a személyiségtípus. Viszont az, hogy prostira gondolsz, hááát... az igen. Most gondold el, hogy megtörténik, megismersz utána egy klassz csajt, akivel nagyon jól elvagytok, és felmerül ez a téma egy beszélgetés során... bevallanád neki? jó véleménye lenne rólad ezek után? Nagy eséllyel nem. Nem azt mondom, hogy hú komoly kapcsolatban szexelj először, de mindenképp valamilyen kapcsolatban, ne egy fizetős szolgáltatásban.
2017. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam és ellene voltam ennek a prostis dolognak...de nekem az nagyon nem törvényszerű,hogy egy pasinak be kell arról számolni,hogy prostival kezdte a szexet!
2017. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
Engem is jóképűnek tartottak/tartanak sokan és mégis bőven szűz voltam ennyi idősen. Mozdulj ki, ismerkedj, mondd meg a nőknek, mit akarsz tőlük (persze kulturált körítéssel) és nem lesz gond. Van a környezetemben 30 év feletti szűz férfi, nem nézem le emiatt. Attól nem leszel értékesebb ember, hogy egyszer vagy többször beraktad a nemesebbik testrészedet egy lyukba egy nő testén.
2017. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!