Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 éves szűz jópasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz jópasi vagyok, magabiztos stb. nem szeretek annyira kimozdulni voltak randijaim, jópár, bár valamelyest balfék vagyok. Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 15:17
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
hát az érdekes, ha nagynak tűnik az arcom, amikor azt írtam hogy szűz vagyok meg kissé balf@$.
2017. márc. 25. 17:24
 32/52 anonim ***** válasza:
Ezt a szar dumát anyám :D Ki mondta hogy jó pasi vagy az anyukád meg a keresztanyád? :DDDD 24 évesen szűz férfi ellentétes a jó pasi és a magabiztos fogalmával, ergo egy anonim oldalon teszed az agyad de amúgy egy betoji és nagy valószínűséggel átlagnál rondább, esetleg egyéb defekttel is/vagy rendelkező ember vagy. Ezt gondolom...
2017. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
hát mondták azok is.
2017. márc. 26. 20:12
 34/52 anonim ***** válasza:
Ha (!!!) tényleg igaz amiket írtál magadról akkor az a gond veled/ok a szüzességedre hogy túl nagy az arcod, szar az értékrended és talán buta is vagy. Ennyi infóból ezeket az okokat tudom elképzelni.
2017. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

nem, egyre szerényebb és visszafogottabb vagyok,

az értelmi képességeim sem alacsonyak, erről papírom van :D


illetve régebben raktam ki fotókat ide a gyakorira, hogy értékeljenek, legtöbbeknek bejöttem, mindenki átlag felettinek tartott

ennyi

2017. márc. 26. 20:27
 36/52 anonim ***** válasza:
Miben gondolod magad balféknek?
2017. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

hát régebben elszúrtam a randikat, volt hogy hülyeséget írtam, bár nem nagyon, de azért elszúrtam a dolgokat :D

bár tanultam az esetből :D

2017. márc. 26. 20:35
 38/52 A kérdező kommentje:
mármint első randi után hülyeséget írtam, kissé összeszedetlen voltam, mint most meg ilyesmik :D
2017. márc. 26. 20:35
 39/52 anonim ***** válasza:

Egy halom ellentmondás a bemutatkozásod.

24 éves szűz: ez még nem vészes dolog, vannak ilyenek. Bár azt nem mondtad, hogy ez mit jelent. :D Nem voltál még nővel, vagy a csillagjegyed szűz? :D

Magabiztos vagy. Oké. Miben? Ha mindenben, akkor mi a baj? Egy magabiztos, és állítólag jó pasi bárhol leszólíthat egy csajt, és egy idő után, ha másra nem is, de rövidebb kapcsolatra összejöhet vele. Jobb esetben komolyabb lesz az egész.

Voltak randijaid? És tudod is, hogy mit rontottál el. Szóval magabiztos, jó pasi létedre elrontottad az eddigi összes randidat. Hogyan? Miért?

Ami gond lehet, az az, hogy esetleg nem vagy elég értelmes, bár ez az alkalmi kapcsolatnál nem is elvárás. Ha mégis értelmes vagy, magabiztos, jóképű, akkor viszont 24 évesen nem leszel szűz, mert akinek van esze, az ilyen tulajdonságokkal tuti becsajozik.

Szóval egy halom ellentmondás, amit írsz. Szerintem egy vagy több dolog nem úgy van, ahogy gondolod magadról, vagy egyszerűen csak kamu a kérdésed. :)

2017. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
Fogalmazni nem igen tudsz. Szerintem nem lehetsz valami intelligens, ha már te is ezt a marhaságot erőlteted, hogy tudnál megdugni valakit... Mi lesz másabb attól, hogy nem vagy szűz? Hirtelen megtanulsz mondatokat szerkeszteni? Esetleg kapcsolatod lesz belőle, ha megdugsz egy akárkit? Nem értem ezt a logikát. Akármilyen is legyél, már csak a netről legalább 2-3 lányt össze kellett volna szedned véletlenül. Direkt pedig szinte akármennyit... Ha abból indulok ki, hogy én soha nem vadásztam senkire, mégis volt 2 kapcsolatom, 3 szexpartnerem, mindenféle kontakt nélkül, netes ismerkedésekből.
2017. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!