Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 éves szűz jópasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz jópasi vagyok, magabiztos stb. nem szeretek annyira kimozdulni voltak randijaim, jópár, bár valamelyest balfék vagyok. Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 15:17
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Más is szúrt màr el randit sztem nem te vagy egyedül ilyen pasi !
2017. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy szúrtál el randikat: ki nem? Ez nem olyan dolog, ami miatt valaki balféknek titulálja magát. :)
2017. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
A balfék pasi az aki nem tanul a hibàjàbol !Ha tanultàl belőle akkor az egy plussz pont de ha egy működő kapcsolatban akarsz létezni akkor ne a prostival kezd!:D
2017. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

#40

oké, de az nem lehet véletlen, hogy azok a csajok nem voltak éppen valami nagy durranások? mert ilyesmik nálam is jelentkeztek, de egy szint alá nem megyek


#39

jó, akkor nem vagyok értelmes... biztos csak úgy termett a programozói papírom. az, hogy összeszedetlen vagyok, mert qva unalmas ilyenekre válaszolgatni, ahol eddig 1 db gyakorlati tanács nem hangzott el, csak annyiról volt eddig szó, hogy biztos kamuzok, és folyamatos győzködést várnak el tőlem az emberek

2017. márc. 27. 18:30
 45/52 A kérdező kommentje:

#43

köszi


igazából arról van szó, hogy kissé frusztrál a dolog. megvagyok én kapcsolat meg társ nélkül jelenleg, persze később szeretnék azt is.

2017. márc. 27. 18:31
 46/52 anonim ***** válasza:

Programozó papír önmagában még nem jelent semmit.

Egyébként meg mire is vársz tulajdonképp gyakorlati tanácsot? A kérdésed az volt hogy mit gondolunk rólad. Azt leírtuk. Ha arra gondolsz hogy mi hiányzik belőled vagy mit csinálsz rosszul ahhoz hogy kapcsolatod legyen/ ne legyél szűz akkor arra elmondtuk hogy a leírtak alapján minden adott hogy felszedj valami elég jó csajt. Ha ez még sem sikerült akkor azon már neked kell elgondolkoznod hogy akkor mégis miért nem történt már régen meg a nemes esemény.

2017. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Jó, legyen, tegyük fel, hogy programozó vagy. Egy értelmes, jó pasi, aki magabiztos is. De még mindig nem derült ki, hogy ha ilyen jó vagy, miért rontottad el az összes randidat. Vagy miért nem szólítasz le lányokat (bárhol). 24 vagy, szóval már legalább 10 éve elkezdhettél érdeklődni a csajok iránt, komolyabban. És hiába minden jó tulajodnságod, senki nem jött még össze. Te ezt nem éreznéd elletmondásosnak külső szemlélőként? :)
2017. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
ha magabiztos, jó pasi lennél, nem lennél szűz.
2017. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

#48

miből gondolod?

2017. márc. 29. 18:20
 50/52 anonim ***** válasza:
Abból gondolja amit az előző 10 ember is leírt
2017. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!