Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők! Egy nagyon fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Egy nagyon fontos kérdésben kérek tanácsot?

Figyelt kérdés

Ugyebár nektek de szerintem nem csak a nőknek hanem a férfiaknak is ugyanúgy az egyik legfontosabb talán a szexuális vonzódáson és azon kívül, hogy egy hullámhosszon legyünk a partnerrel az a humor. Szinte minden női ismerősöm meg igazából itt is böngészel 10 percet "mi kell a nőnek" címszóval és két dolog szinte biztosan ott lesz az önbizalom és a humor.


És igazból csak érdeklődni szeretnék, hogy szerintetek ez lehetséges-e vagy történt-e már veletek ilyen. Szóval tegyük fel nagyon jól elvagytok a másikkal, nyilván az alapvető vonzalom megvan ha már elfogadtátok a randi meghívást de létezik olyan, hogy túl jóba lesztek és átrakjátok a srácot a barát zónába? Tudom hülyén hangzik, meg lehet félreérthetően írom de ha mondjuk tényleg nagyon sokat nevettek a sráccal és jól érzitek magatokat és úgy érzitek hogy ti most tök egymásra találtatok mert mondjuk hasonlóan kretén a humorérzéketek akkor ez nem megy a randi és az érzelmek kibontakozásának rovására? Nem lesz ettől a srác komolytalan vagy nem lesz olyan mintha csak egy jó haver lenne elvégre az ember a barátaival van el a legjobban. Most itt ne értsetek félre nem arról van szó hogy a másik egész idő alatt viccekkel fáraszt, hanem egyszerűen úgy jött ki, hogy tényleg tök jól elvagytok és feloldódtatok. Ebből lehet az, hogy inkább azt mondjátok neki, hogy legyünk csak barátok? Vagy nagyon hülye vagyok?


2017. márc. 31. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyaltalan nem megy a rovasara. Ha sokat nevetunk egyutt akkor majdnem egesz biztos, hogy elkezdek jobban vonzodni hozza, kiveve, ha egyaltalan nincsen semmi vonzalom mert taszito a kulseje mint egy hegyi orknak... Szoval erted. Ha meg tud nevettetni gyakran akkor a bugyimat is le tudja venni siman.
2017. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a viccekődésen múlik, hogy valakire barátként tekint az ember. Csak egyszerűen nincs, ami megfogja benned. Nem érez vonzalmat.
2017. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki bekerül a barátzónába, az nem amiatt van, mert az illető túl humoros, hanem mert a másik annak tudja inkább elképzelni, ebben több dolog játszik közben.
2017. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Párommal egymással baártzónában startoltunk. Jól elvoltunk, jót nevettünk, hülyültünk. Szóval szerintem önmagában ez nem fog gondot okozni.
2017. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel barátok vagyunk - legyen az ffi vagy nő - tuti, hogy vonzódom hozzá valamilyen szinten, szimpatikus nekem. Különben nem lennék vele. Ha meg ffi is és szimpi is, akkor tuti, hogy jobban vonzódom hozzá. Bár eddig mindig úgy volt, hogy féltem tönkretenni a barátságot.
2017. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátzónába az kerül, akit nem tartok szexuálisan vonzónak. Ez teljesen független a humortól.


Úgy egyébként meg a férjem az egyetlen ember akit ismerek, akivel teljesen megegyezik a humorunk. Már majdnem beletörődtem, hogy sosem lehetek önmagam ebben a kérdésben, amikor megismerkedtünk és kb azonnal bele is szerettem ebbe az azonosságba. Azért ez nem teljesen elhanyagolható, mégis csak az életed nagyobb százalékát vele töltöd, és mindenki szeret nevetni, szóval igenis fontos, hogy ebben hasonlítsatok. Attól még önmagában nem lesz valaki a barátzónában, hogy megnevettet. Sőt. A legtöbb ilyen csajozós tippnél azt mondják, hogy ha meg tudod nevettetni, akkor nyert ügyed van. Ebből mondjuk azt kifelejtik, hogy azért nem árt szexuálisan vonzónak is lenned, de a kettő együtt a tartós párkapcsolat kezdete.

2017. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen randi pont pozitívan hat, ha kapcsolatot szeretnénk belőle. Egy randi akkor az igazi ha fel tudunk oldódni egymás társaságában, így lehet a későbbiekben teljes mértékben megnyílni a másiknak.

A vonzalom nem feltétlenül a humorból fog kialakulni, ahhoz az életfelfogásról és egyéb dolgokról alkotott elképzelésekről is egy hullámhosszon kell lennünk.

Összegezve: Az effajta humoros randi pozitívan hat, de nem csak ez fogja eldönteni hogy barátság vagy kapcsolat lesz belőle. :)

2017. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs így, engem anno a párommal a kretén humorunk hozott össze. Pont az ellenkezőjét fogom barátzónába tenni, aki mellett nem tudok feloldódni.
2017. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem megy a kapcsolat rovására. :)
2017. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért (is) fontos, hogy a partneremnek legyen humorérzéke, mert az intelligencia és humorérzék egyenesen arányosak egymással.

Egy tahó, unintelligens embernek NINCS humorérzéke, legfeljebb trágár viccei, amikben a trágárság lenne a poén.

2017. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!