Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők! Egy nagyon fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Egy nagyon fontos kérdésben kérek tanácsot?

Figyelt kérdés

Ugyebár nektek de szerintem nem csak a nőknek hanem a férfiaknak is ugyanúgy az egyik legfontosabb talán a szexuális vonzódáson és azon kívül, hogy egy hullámhosszon legyünk a partnerrel az a humor. Szinte minden női ismerősöm meg igazából itt is böngészel 10 percet "mi kell a nőnek" címszóval és két dolog szinte biztosan ott lesz az önbizalom és a humor.


És igazból csak érdeklődni szeretnék, hogy szerintetek ez lehetséges-e vagy történt-e már veletek ilyen. Szóval tegyük fel nagyon jól elvagytok a másikkal, nyilván az alapvető vonzalom megvan ha már elfogadtátok a randi meghívást de létezik olyan, hogy túl jóba lesztek és átrakjátok a srácot a barát zónába? Tudom hülyén hangzik, meg lehet félreérthetően írom de ha mondjuk tényleg nagyon sokat nevettek a sráccal és jól érzitek magatokat és úgy érzitek hogy ti most tök egymásra találtatok mert mondjuk hasonlóan kretén a humorérzéketek akkor ez nem megy a randi és az érzelmek kibontakozásának rovására? Nem lesz ettől a srác komolytalan vagy nem lesz olyan mintha csak egy jó haver lenne elvégre az ember a barátaival van el a legjobban. Most itt ne értsetek félre nem arról van szó hogy a másik egész idő alatt viccekkel fáraszt, hanem egyszerűen úgy jött ki, hogy tényleg tök jól elvagytok és feloldódtatok. Ebből lehet az, hogy inkább azt mondjátok neki, hogy legyünk csak barátok? Vagy nagyon hülye vagyok?


2017. márc. 31. 21:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Velem az történt, hogy egy szerelem szelídült barátsággá...pedig nem szoktam tartani a volt pasikkal a kapcsolatot...de vele annyira egy hullámhosszon vagyunk és olyan sokat nevetünk, hogy barátok maradtunk.
2017. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát én speciel csak olyannal tudok közelebbi kapcsolatot létesíteni akivel ismerjük egymást és olyan jól elvagyunk mint valami ősrégi batátok...

Akiben megbízom és számíthatok rá azzal alakulhat ki intimitás.


De én már nagyon nem vagyok éretlen.

-Talán ezért .


/N.

2017. ápr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha van szexuális vonzalom, akkor kizárt dolog, hogy a hülyülés gátat szabjon a kibontakozásnak.

Ha történt veled vagy mással ilyen, akkor biztos lehetsz benne, hogy az a vonzalom nem volt komoly eleve. Ahol erős ez a dolog, ott valami komoly dolognak kell történnie, amivel elriasztja az egyik a másikat, szóval valami igazán embertelen vagy gusztustalan.

Sokan gondoljak azt, hogy a szexuális vágyat csak úgy kreálni lehet, bárkinél, függetlenül attól, hogy van-e eleve vonzalom vagy nincs. Én úgy tapasztaltam, hogy lehet, de az (ön)becsapás és nem valami hosszú életű.

Szóval aki tartós kapcsolatot akar, az jobb, ha nem csinál bohócot magából, nem manipulál, de nyitott és kihozza magából a legjobbat. Akkor ugyan leginkább csak az fog rácuppanni, aki komolyan vonzódik hozzá, de hát az lenne a cél, gondolom.

2017. ápr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A mostani elettarsammal kezdodott igy. Nagyon jokat nevettunk mindig. Nekem az tetszett,h vegre nem egy bunko alfahim,hanem igyekvo es kedves. Nekem annyira tetszett az egesz szitu,h vegre ilyen pasim van,hogy azota is az elettarsam !


Szoval nem kell baratzonara gondolni!

Jo,ha sokat nevettek egyutt.

N

2017. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Senkit nem szoktam barátzónába tenni, aki nem felel meg, mint pasi azzal nem kell többet foglalkozni.
2017. ápr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem megy a humor a kapcsolat rovására. Ha randi közben barátzónába rak, az nem emiatt van.
2017. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!