Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi csak osszejar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi csak osszejar egy lannyal akkor miert esik neki rosszul ha a csaj massal is lefekszik?

Figyelt kérdés
Sokat veszekszunk a sraccal..aprosagokan..es most epp volt egy par hetes szunetunk amikor nem beszeltunk..nekem meg van egy ismerosom akivel ugy jol elvoltunk.ugy nezett ki h tobb is lehet belole es mondtam a sracnak mikor hivott h lehet h ami koztunk van azt fel kene fuggeszteni.es kerdezte h ugye nem fekudtem le avval a masik sraccal?mondtam h de igen..erre kiakadt es hallani lehetett h nem esik neki jol.ha csak szexelni akar akkor miert zavarja az ha massal is lefekszem?engem nem zavar ha o massal is egyutt van..
2017. ápr. 5. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van akit zavar, még ha csak ennyi van köztetek amennyi. Nők sem örülnek ha a szeretőjük mással is kavar, emberek vagyunk nem használati tárgyak.
2017. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Hát engem is zavarna még ha csak szexkapcsolat is.
2017. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Engem csak annal zavar ha lefekszik massal is aki irant erzek is valamit..en a szexet soha nem kevertem ossze az erzelmekkel..akivel szexkapcsi van az azzal fekszik le es csinal barmit amit csak akar mivel

nem tartozik felem elszamolni valoval..vagy lehet en gondolom rosszul

2017. ápr. 5. 13:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Vagy vannak feléd érzései (de akkor meg vagy vállalja fel, vagy vessen magára) vagy egész egyszerűen sérti az egóját.
2017. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mikor megismertem anno at kellett mennem az exemhez par cuccert ami ott volt nala..irt h miert vagyok még mindig ott,es h tortent e valami.mondtam h nem tortent semmi es mar megyek haza fele..azt a viselkedeset se tudtam hova tenni..
2017. ápr. 5. 13:54
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Oké. Értjük hogy téged nem zavar. De ugye azt tudod hogy nem a te véleményed az egyetlen a világon? Nem mindenki ugyanúgy él meg dolgokat mint te.

Például a szexpartnered sem. Nahát.

2017. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%
Mert yenki nem akar lyuksógor lenni másokkal te ostoba.
2017. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mi amugy a barati tarsasaggal ezt is eleg jol kezeltuk.nalunk szinte mindenki volt mindenkivel es mindenki jart a barat vagy a baratno exevel.csak ha epp uj lany vagy fiu kerult a tarsasagba aki epp az altualis barat vagy baratno volt elotte volt az titok.es akkor mindenki ugy csinalt mintha senki nem lett volna senkivel
2017. ápr. 5. 14:03
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak a lyuksogorrol jutott eszembe
2017. ápr. 5. 14:03
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Még mondja valaki, hogy a nők, nem csak használatra valók.
2017. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!