Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne segíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne segíteni egy olyan fiúnak aki legbelül jó és érzékeny ember, de kifelé pont az ellenkezőjét mutatja, mert nem szeretik?

Figyelt kérdés
A fiú egy barátom, de semmi több, mindig csak barátként tekintettünk egymásra, de sokszor megbeszéljük a dolgainkat. Azt kell tudni róla, hogy gazdag család elkényeztetett aranyifja,viszont szeretetet azt nem nagyon kapott a szüleitől meg úgy senkitől általában. Emiatt meglehetősen öntörvényű. Bunkónak és flegmának mutatja magát a világ felé,amivel nem kerül közelebb ahhoz, hogy szeressék, pedig szerintem erre vágyik ő legbelül. Én már ismerem elég régóta és tudom, hogy jó ember, csak hát akivel senki nem törődik, az hiába jó belül, attól még sokszor olyan dolgokat csinál, amit nem kéne. Féltem őt, hogy elkallódik, pedig intelligens,humoros,értelmes,jóérzésű ember. Csak folyton negatív tapasztalatokat szerez, és az anyagi helyzete csak tovább rontja a dolgot.
2017. ápr. 5. 17:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Erről a Dokik sorozat jut eszembe, amikor is Dr. Cox-nak megmondta a frankót a pszichológusa, hogy miért is olyan a viselkedése, amilyen. Ezen elgondolkodott ugyan, cseppet változott, de maradt ugyanaz a macsó, mint volt.

A lényeg:

Mutasd meg neki folyamatosan, hogy máshogyan is lehet, nemcsak a sajátságos stílusával, illetve megmondani neki, hogy X, Y dolognak Z következménye lehet (tehát figyelmeztetni a veszélyre). Jó lenne, ha a környezetében legalább 2-3 másik személy lenne, aki ugyanilyen ellenpéldát tudna neki mutatni. Így talán hatékony lenne.

2017. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!