Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmentek egy helyre, például...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentek egy helyre, például egy partira, vagy csak valamilyen előadásra 18-24 éves fejjel. Egy fiú aki mellettetek ül, minden hátsó szándék nélkül elmondja, hogy gyönyörűnek talál. Hogy fogadnátok, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

És például tudatában vagytok, hogy valószinűleg soha nem találkoztok, mert mondjuk 300km-re laktok az előadás helyszínétől, és egyébként nem jártok abba a városba.


Feldobja a napotokat egy ilyen helyzet, vagy inkább nem reagáltok sehogy, arrébb ültök? Esetleg beszélgetésbe elegyedtek?


2017. ápr. 6. 05:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

Egy másik kérdésnél meg ezek a csajok ott sírnak, hogy "nincsenek kedves férfiak, brühühüü"...már nem is tudnak normálisan hozzánk szólni... :D


Ezen már én is gondolkodtam. Van amikor látok nagyon gyönyörű lányokat rendezvényeken. Soha nem fogunk találkozni és kikezdeni sem akarok vele, csak egyszerűen elmondani neki, amit érzek...Mint amikor egy lány megdicsér, hogy milyen izmos férfi vagy...ettől még nem akarod felszedni. :D


Szerencsére sejtettem, hogy ugyanilyen értetlen és lekezelő fogadtatást kapnék, ezért soha nem tettem meg.

Ez van, Magyarországon negatívak az emberek.

2017. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Örülnék neki. Megköszönném és egy mosollyal jutalmaznám.

Feldobna mindenképpen, ha úgy van,dumálni is leállnék

2017. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem fogok egyetérteni veletek, ha lepontoztok gyökerek :D 10-es voltam.
2017. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

Ha nincs hátsó szándék, az ignorálást is elfogadnád. De akarod egy kis részét kontrollálni. Azt akarod, hogy miattad legyen jó napja.


Az, hogy "ha történik valami, jó, de nem ez a cél" - ez nem jelenti azt, hogy nincs hátsó szándék.


Férfiaknak is megmondod, hogy jóképűek?

2017. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó... :) elfogadom az ignorálást, de még szép hogy jobban esne egy kis mosoly. Hogy akarok némi kontrollt - azt akarom, hogy miattam legyen jó napja? Ebbe még nem gondoltam bele, hogy tudat alatt ezt akarnám, de... És ha igen? Mi abban a rossz, ha azt akarom, hogy jó napja legyen? Azt hiszem ez nem jele annak hogy egy elborult pszichopata lennék... De marha nehéz megfelelni a mai társadalomnak... Semmi se jó. Utazz csendben. Ne tegyél fülhallgatót társaságban. De ne is próbálj ismerkedni, mert nem illik idegenekkel beszélni - csak úgy. Ne beszélj, mert zavarod a többiek nyugalmát. Ne nézz senkire, mert nem illik. De nehogy megdicsérj valakit, mert egy gátlástalan segffej leszel.

A legjobb, ha csak zombiként ülsz az idegenek mellett, és levegőnek nézed őket. De nehogy véletlenül megzavard egy dicsérettel az előadást figyelő személyt, ahol épp azalatt az egy perc alatt mondják el a boldog élet titkát...


Nehéz megfelelni. De nem is akarok. Mind, akik negatívan látjátok a dolgot, kivánom, hogy soha semmilyen idegen ne dicsérjen meg titeket, nemhogy megzavarja a beleolvadásotokat a szürke tömegbe. Remélem, nem fognak semmilyen tevékenység közben ilyenekkel zavarni, és bízom benne, hogy az egész életetek nagyon kiszámítható lesz, és semmilyen -a fent leírhatóhoz hasonló- kellemetlenség nem fog érni titeket. Ismerkedjetek csak Facebookon vagy Tinderen. Az az igazi :)

Többiek: ti meg értékeljétek ha egy fiú megdicsér, mert nem minden esetben olyan egyszerű összeszedni a bátorságát és odalépni hozzátok. Nem kell az ölébe ugorni, egy mosoly elég :)


Hátsó szándék lehethogy tényleg van, ha így belegondolok. Mondjuk egyet beszélgetni, vagy sétálni. De nevezhetjük egy egyszeri randinak is. Ha szépnek találom az illetőt, akkor érdekel, szeretném megismerni (talán ilyen lehet a hátsó szándék). Viszont egyáltalán nem erőszakos ez a helyzet. Ha nem akar ismerkedni a lány, elfogadom. Mivel az ismerkedés két emberes dolog, ha nem nyitott rá valaki, nincs is más lehetőségem, mint elfogadni.


Hogy a fiúkat is megdicsérem-e? Nem, nem szoktam. Mert a lányok tetszenek, és nem vált ki belőlem semmilyen érzést, ha ránézek egy fiúra, még ha milyen jóképű vagy kigyúrt is. Úgy meg minek dicsérjem meg, ha nem szerelmesedtem bele első látásra? Csak akkor szoktam megdicsérni valakit, ha tényleg nagyon szépnek, vagy szimpatikusnak tűnik első látásra.

2017. ápr. 12. 19:27
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha hátsó szándék nélkül csinálod, mindenkinek jó napot akarnál szerezni. Nekem egy idősebb hölgy mondta, hogy nagyon szép szemeim vannak, és ezt neki elhihetem, őszinte, hisz nem akar semmit, nem olyan, mint egy férfi bókja, aminek mindig van célja vagy ára.


Akkor ez nálad egy light-os társkeresés. Kb jó lenne, ha kapnál a bókért cserébe valamit, de nem hisztizel, ha nem.

2017. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó... sajnos mindenkinek nem tudunk örömet szerezni. Lightos társkeresés alatt nem tudom, mit értesz, de pár óra alatt nem hiszem, hogy olyan sokminden kialakulhat egy beszélgetésből. Egyéjszakás kalandokba soha nem mentem bele, pedig lett volna rá lehetőségem. Eddig két komolyabb kapcsolatom volt pár gyerek-szerelmet leszámítva, 1 és 2,5 évig tartottak. Soha nem kerestem alkalmi partnert, és egyáltalán nem vagyok szoknyavadász. De tudom hogy nem élünk örökké, úgyhogy nyitott szemmel próbálok járni, és mielőtt bármibe beleugornék, alap, hogy megismerjem kicsit az illetőt. Eddig 22 év alatt kb 3x dicsértem meg egy-egy idegen lányt a fent leírtakhoz hasonló helyzetben. Pozitívan reagáltak, picit beszélgettünk, és mindketten jó kedvvel búcsúztunk el egymástól. A kérdést azért tettem fel, mert érdekelt, hogy mindenki pozitívan venne-e egy ilyen bókot... nem vagyunk egyformák, jogos, ha valaki más szemszögből látja a helyzetet.


De kicsit rosszul esik, hogy a "férfi bókot" nagyon rezervával veszed, míg egy öreg néni bókját rögtön másként érzékelsz. Biztos vagyok benne, hogy sok férfi valamire hajt ha bókol, de van aki csak simán megdicsér, "ingyen", mert annyora elbűvölőnek tart. Ritkán voltam ilyen helyzetben, de ha egy lány első bemyomásra tényleg lélegzetelállítóam gyönyörű az én szememmel nézve, miért ne dicsérhetném meg?


Egyébként bár a nézeteink nem egyeznek teljesen, köszönöm a véleményed. Ment a zöld.

2017. ápr. 13. 00:37
 18/18 anonim ***** válasza:
64%

"ha egy lány első bemyomásra tényleg lélegzetelállítóam gyönyörű az én szememmel nézve, miért ne dicsérhetném meg?"


Én evvel kapcsolatban a 6-ossal értek egyet. Az, hogy megdicséred, nekem azt jelenti, hogy azt hiszed, hogy neked szól.


Ha kimegyek az utcára, az nem performansz, nem azért teszem, hogy kommentálják. Nem kérek véleményt. Vannak olyan munkák, mint pl színész, énekes, komikus, ami a publikumnak szól, a közönség véleménye nélkül szinte nem is létezik. Aki ilyesmit csinál, annak fogadnia kell a kritikát. Az, hogy létezem, nem kéret kommentárt. Az, hogy valaki "piros pontot" ad, olyan, mintha a létezésemet jóváhagyná, csak mert neki tetszem. De ki is ő? Mi közöm hozzá, hogy neki mi tetszik?

2017. ápr. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!