Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak nőcsábászok az ismerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nőcsábászok az ismerettségi körötökben? Mik a jellemzőik, külső, belső tulajdonágai? Hatással van rátok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 7. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Van egy-két ilyen távolabbi haverom.

Objektíven nézve elég jóképű mind a kettő, nagydumás, határozott, de még ami közös bennük, hogy irtózatosan éretlenek érzelmileg.

Az egyik nekem is csapta volna a szelet, amikor anno megismerkedtünk, de ezt a típust maximum kiröhögöm, itt is ez történt :) Havernak még oké, közös baráti társaságban jól elmarhulunk, amikor néha összefutunk, de ezen felül milyen hatással kéne rám lenniük, azt nem értem.

2017. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nyilván azért haverod, mert "friendzone"-ba kerültek, vagyis nem igazi nőcsábászok
2017. ápr. 7. 11:33
 3/10 anonim ***** válasza:
A nőcsábászok se kapnak meg mindenkit, akit akarnak. Amióta ismerjük egymást, rengeteg nője volt mindkettőnek, általában megkapják, amit akarnak. Viszont egy értelmesebb nő átlát ezen és nem dől be emnnek a fajtának, engem zsigerből taszítanak, mert nem vagyok buta naiv fruska :)
2017. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van egy. Rohad*k. Bánom, hogy megismertem. Elég jóképű fazon, magas-sportos, kék szem szőkésbarna haj. Bármixer egyébként. Nagy dumás határozott.Minden szép és jó volt amíg ki nem derült,hogy mellettem 3 másikkal is el van...
2017. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hahahahhhhha

ezaz, végre valami jóhír :D :D :D

én is ilyen leszek :D :D

2017. ápr. 7. 11:46
 6/10 anonim ***** válasza:
tök ugyanaz mint a #4-es ismerőse, még a foglalkozása is.. nagyon nagyon helyes. ha olyan akarsz lenni akkor igen jól kell hozzá kinézned.
2017. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hatással van rám: messzire elkerülöm.

22/L

2017. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt szexpartnerem. Korrekt fickó, nem ver át senkit, csak nincsenek komoly szándékai. Jóképű, fekete hajú, barna szemű, stílusos öltözék, kisportolt, rendkívül jó dumás, mindig tudja mit mondjon, vagy tegyen. Az ágyban is elég jó volt, izgi érzéki, jó volt vele lenni. Kalandnak jó volt, mert tudtam, hogy én egyébként a nyomába sem érek egy ilyen pasinak, és egyszer jó volt kipróbálni sütkérezni egy ilyen alfahímnek a dicsőségében. :D


Lehet kövezni, én imádtam ezt a kis pár hónapos kalandot.

25L

2017. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerintem nincs ebben semmi elítélendő
2017. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem pozitív tulajdonság ez. Külsőre nagyon dekoratívak, helyesek. Belsőre nem érzelmesek, nem kötődnek szorosan senkihez. Gyakran váltogatják a partnereiket. Egyszerre több nővel kavarnak, a trófeákat gyűjtik, minden lánynak elszédítik a fejét. Futnak utánuk, egyenesen rajonganak értük a nők. Vannak ilyen férfiak. Ráadásul ők még élvezik is ezt, én nem tudnám élvezni... Sajnos volt rá példa,hogy tetszett ilyen férfi, de mivel nem értem el az ő szintjét, szürke kisegér voltam csak a szemében, így észre sem vett. Szerencsére.
2017. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!