Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pali az első randin nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pali az első randin nem tudja eldönteni, hogy most mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit futólag, hosszú írogatás vezetett az éles randihoz, már a rendi előtt is úgy írt és kezelt, mintha a barátnője lennék stb., a randi jól sikerült nagyon is. Másnap még írt, hogy "nagyon örülök neked és istenem annyira zabálnivaló vagy,olyan boldog vagyok, nem akarom, hogy bármitől is kiábrándulj belőlem". Aztán eltűnt hétfő délig...Na ekkor már nagyon közömbösen, távolságtartóan nyilatkozott és azzal a szöveggel állt elő, hogy idézem:"Kicsit kizártam a világot, gondolkodtam. Nem hazudtam Neked, akkor még úgy gondoltam. Most, vasárnap és szombat este érlelődött meg bennem, hogy aranyos vagy, de nem."


Kicsit fura, nem? Szerintetek?



2017. ápr. 11. 07:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És amúgysem pálfordul egy normális ember így egy nap alatt. Kamu ez a kizártam a világot, megismert mást és nem merte megmondani, mert gyáva és jellemtelen. Ezért is tiltott nagy valószínűséggel.
2017. ápr. 11. 09:02
 12/15 anonim ***** válasza:
Jól esett az egójának, valószínű foglalt, meg is gondolhatta magát időközben én is jártam így és tudom most dühös vagy, de alapból a férfiak soha nem mondják meg az igazat, nekik könnyebb lelépni magyarázat nélkül, ha ezt szem előtt tartod , nem ér csalódás.
2017. ápr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, igazad is van, meg nem is...neki joga van így dönteni, neked jogod van úgy érezni, hogy átvert...de hidd el, a legjobb, ha minnél gyorsabban elfelejted, viszont tanulni is lehet az ilyen szitukból...sok sikert mással.
2017. ápr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szombat este elment bulizni és felszedett valakit, aki jobban bejön neki.
2017. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki már az első randin kicsimnek hív, az nem egy komoly szándékú ember. Rengeteg oka lehet, hogy miért gondolta meg magát, azért lovagolsz ezen, mert sérti az egódat, hogy nem téged választott, de ez van - tovább kell lépni, nem lehetünk mindenkinek a nagy Ő-je. Egy ilyen komolytalan, összevissza csapongó ember esetében még jobban is jártál, hogy lelépett :D
2017. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!