Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rajtam a pénz sem segít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam a pénz sem segít? Ennyire undorodnak a nők a gyerekes arcvonásaimtól?

Figyelt kérdés

Én nem tartom magam rondának, csak kisfiús arcom van, ami sokak szerint nem éppen vonzó a nők szemében. Ellenben van 2 diplomám, jó munkahelyem meglehetősen magas fizetéssel, lakásom és autóm. A randin meg tudom nevettetni a lányokat, de az első után mind felszívódik. A korrektebbek megmondják ugyan, hogy ne erőltessük, de a lényeg ugyanaz: semmit nem akarnak tőlem. Nem vagyok alacsony, elhízott (192/89), ragyás, ápolatlan, szakadt ruhás vagy ilyesmi. Volt már barátnőm, aki kidobott jópár év után más pasi miatt, azóta meg csaknem az összes randim sikertelen. Miért? Létezhet olyan, hogy valakitől annyira undorodnak a nők, hogy a pénzével maximum a seggét törölheti?


26/F


2017. ápr. 11. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Van az a pénz.
2017. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy a külsőddel van a baj? ha eljutsz a randiig akkor gondolom láttak rólad kèpet vagy stb ami alapján szimpatikus voltál.. sok pasi a randi részig se jut el...
2017. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Dehogy nem segít a pénz!


Találsz annyi ilyen nőcskét mint égen a csillag. :D

2017. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ezt csak akkor tudom elképzelni ha a testeden egy baba feje van :DDDDD ami meg elég vicces lenne :D


nem hinném hogy kizárólag az arc a baj, ilyen nem lehet, ha minden más rendben van

2017. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha gyerekesnek gondolod az arcvonásaid, növessz szakállat! Nem viccelek! :P Hidd el, segít!
2017. ápr. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most mit sajnáltatod magad?

Küldj magadról képet mindenkinek más tetszik megvan mindened ne panaszkodj nekem nincs semmim és még kapcsolatot se akarnak pedig vonzónak szépnek tartanak.

Na itt kezdődnek a problémák nem nálad

2017. ápr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten a zsánereim a kisfiús arcú férfiak. Páromat is hamarabb néztem volna gimnazistának, mint diplomás férfinak, de ez (is) tetszett benne. Ehhez mondjuk hozzá tartozik, hogy én sem nézek ki épp 26 évesnek, sokszor még egy sör vásárlásához is elkérik a személyimet. Szóval nem hiszem, hogy ezzel gond lenne, páromról is sok ismerősöm azt nyilatkozta, hogy szerintük helyes, csak ő még alacsony is, így sokaknak kiesett emiatt, az én nagy szerencsémre :) Úgyhogy ne add fel, ha személyiségileg rendben vagy, biztos találsz olyat, akinél pont előny lesz a külsőd.
2017. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nem vagy csúnya,akkor tuti a személyiségeddel lesz baj,mert engem pl.nagyon izgatnak a fiatal pasik,még a 14 éves srácokat is megnézem.Van akinél előny a kisfiús arc.
2017. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*És 23/N
2017. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mutass képet.

Egyébként valószínűleg más probléma lesz a háttérben.

2017. ápr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!