Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám kitörölni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kitörölni az életemből a szerelmet?

Figyelt kérdés
Sajnos vágyom párkapcsolatra nagyon szeretnék egy normális fiút magam mellé. Csak az a bibi hogy egy normális pasi nincs a világon. :( Már lassan sírni tudnék csak egész nap. Mit tehetnék ellene?

2017. ápr. 15. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Csak az a bibi hogy egy normális pasi nincs a világon."

Nem ez a bibi..

2017. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig tisztelettudóan viselkedtem azokkal a nőkkel, akikkel ismerkedtem mégsem lett egyikből sem semmi...:)
2017. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Miféle elkeseredett baromság ez? Mi az, hogy nincs normális pasi? Hogy a viharba ne lenne?!


Nagyon is van, és lehet, hogy az egyik épp egy olyan lány után epekedik, mint te vagy...

2017. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Delete facebook profile. Vagy komolyabb a baj? Akkor előbb ismerd meg valamennyire mielőtt idealizálod.
2017. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen kép, a lány ugyan ezeket mondja az ég felé amit te most. Egy angyal száll alá és a lány kezébe egy pergamen tekercset nyom, amin a következő áll "you friendzoned him bitch". Nevess a helyzeten, a humor segít.

30/

2017. ápr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem érnek ennyit. Tanuld meg, hogy nem csak párkapcsolatból áll a világ. Keress magadnak hobbit, utazz, fogadj örökbe egy kiskutyát - több szeretetet, hűséget kapsz tőle, mint bármilyen pasitól. Néha olvass el egy romantikus könyvet, vagy nézz meg egy klassz filmet, az is segít érzelmileg feltöltődni.
2017. ápr. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogyan?- sehogy. Ez egy emberi érzés, van hogy erősebb, vagy hogy gyengébb. Ezt nem tudod kitörölni, mert érző lény vagy.


Igen, kevés a normális pasi, itt vagyok én is pl, és még senkim sincs, közel a 30-hoz..


Ja, mi számít neked normálisnak? :)

2017. ápr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én normális férfinak tartom magam... Amúgy meg én sem találok magam mellé illő lányt. De mégsem ezzel vagyok elfoglalva egész nap. Dolgozok, sportolok, vannak barátaim, hobbijaim, szóval elfoglalom magam. Ezáltal nincs is időm ilyen dolgokon agyalni, és sokszor már nem is hiányoznak a nők. Attól hogy nincs senkid, még élhetsz kiegyensúlyozott életet, én is azt teszem. 26F
2017. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!