Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire vegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire vegyem komolyan?

Figyelt kérdés

Az uj munkahelyemen 10 eve torzsvendeg egy pasi. Elso pillanattol szimpatizalunk, eloszor csak jelentosegteljesen nezett ram, mosolygott, aztan az utcan osszefutottunk, koszont, mosolygott, majd a harmadik talalkozo soran meg is szolitott, viccelodtunk. Azota parszor talalkoztunk, egyik alkalommal veletlenul belefutottam egy beszelgetesbe, es a baratnojerol beszelt, hogy szereti de nem szerelmes. Aztan tegnapi nap folyaman egyik kozos ismerosunk meg is jegyezte, hogy latvanyosan vibral koztunk a levego... Mondtam, hogy nem szamit, hiszen baratnoje van, erre azt mondta o ugy tudja, hogy nem komoly a kapcsolat es a baratnojere sosem nez ugy, mint ram. Illete azt mondta, mar 7 eve ismeri es alapvetoen nagyon huseges es romantikus pasas.

Aztan mikor ment el a srac, en mar egyedul voltam, lattam, hogy hezital de oda lepett hozzam par szora, majd mikor elkoszontunk, azt mondta: "A kisasszony pont ugy nez ki, mint az elso felesegem... De meg egy felesegem sem volt." :))) aztan egy huncut mosollyal el is koszont. Gondolom, ez egy szakallas poen es csak en olvadok el tole, de olyan zsivany volt, tetszett.... :)

Nagyon megfogott a pasi, ritkan tetszik ennyire valaki, de nyilvan tiszteletben kell tartanom a baratnojet. Masreszt, 15 ev korkulonbseg van koztunk a javara.

De a munkamnak koszonhetoen heti 1-2-3 alkalommal talalkozunk es fogalmam sincs mit tegyek vagy mit ne tegyek... Mert mindig feldob mikor latom es olyan jol esik, hogy latom tetszem neki. De kozben nem volna szabad....

25N


2017. ápr. 22. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire.
2017. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad. Szerintem csak kábítani akar, bár jó lenne azt gondolni, hogy nem. De szerintem Te magad is tudod ezt belül.
2017. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd, hogy tetszel neki. De mindig tudjad, hogy csak a másik mellett akarna, 1-2 alkalomra.
2017. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, de mi utal arra hogy a masik mellett akarna 1-2 alkalomra? Azt mondtak, huseges es normalis pasi. Nem tesz perverz megjegyzeseket es nem is nyomul...
2017. ápr. 22. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom pultos vagy pincer vagy.Azoknal sajnos szakmai artalom ,hogy sokan konnyuverunek tartjak oket es meg akarjak fektetni.Ha ugy akar felszedni ,hogy zarasig tamasztja ott a pultot ,akkor szerintem komolytalan.
2017. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pincer sem pultos o pedig jozaneletu.
2017. ápr. 22. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Az alapján, amit leírtál, úgy érzem flörtöl veled.

Gondolj bele, hogy szerelmes vagy a párodba, de ő ilyeneket mond egy másik nőnek....szerinted megbízható?

2017. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!