Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A másik fél templomba járós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A másik fél templomba járós, te meg ateista. Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon ismerjük még egymást. Amúgy jó fej.

De én nem akarok templomba menni! Sokat dolgozom, kevés szabad hétvégém van, nem akarom azt kötelezően misén tölteni. Vagy várni rá, míg ő onnan megérkezik. Gondolom neki is rosszul esne, hogy nem akarok részt venni egy számára fontos dologban, ami az életének fontos részét képezi. Egy darabig lehet tolerálni, na de évekig mondjuk?


Vannak olyan párok, ahol az egyik vallásos, a másik meg nem? Nektek hogy megy ez?


2017. ápr. 24. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%
össze se jönnék vallásos pasival
2017. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

A probléma ott kezdődik, hogy te elkönyveled magadban, hogy meg sem akarod próbálni, mert úgysem menne. Na ez probléma.

Én vallásos vagyok, a párom ugyan nem istentagadó, de nem járna templomba. Vasárnap délelőtt, amíg én templomban vagyok, ő is valami mást csinál, amit szeret. Például van, amikor hajnalban elmegy horgászni és ő ott van egész délelőtt, aztán délben találkozunk otthon, együtt ebédelünk. Ne mond már, hogy 2 órát nem lennél meg nélküle. Amúgy meg ha miattad nem járna templomba, mert te nem örülnél neki, akkor egy idő után téged okolna ezért. Szóval vagy megpróbálod elfogadni és hagyni hogy a nézetei megmaradjanak, vagy tényleg jobb neki is ha hagyod.

2017. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
20%
Én se tudnék vallásos férfival összejönni. Ez olyan, mint mikor egy ismerősről vagy kollégáról kiderül, hogy hisz a szellemekben vagy az asztrológiában. Nyilván nyíltan nem ellenségeskedem, de az agyam üvölti, hogy "ez idióta".
2017. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek a #4-es válaszolóval.

Ha hithű keresztény, nem fog lemondani a templomi esküvőről pl. Te képes lennél elszínészkedni? Tudod hogy ez óriási hülyeség lenni. Megjátszátszanád azt, ami számára létfontosságú? A templomba járás a legkisebb bibi. A közös élet és a teljesen más szemléletmód nehéz. Egyikőtök változtatni fog a gondolkodásàn,különben összeférhetetlenség lesz köztetek. Ő nem fog letérni,sem eltérni a helyes útról. Nem fog kitartani melletted, ha nem egyezik a gondolkodásmódotok.

2017. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!