Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne ismerkednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne ismerkednem?

Figyelt kérdés

A kérdésem kicsit bonyolultabb, mint aminek látszik! :D


18 éves lány vagyok, nem cigizem, és nem is nagyon iszom. Jó, néha belefér egy kicsi alkoholizálás, de csak mértékkel! :P

Nem járok szinte sehova sem bulikba, nem az én stílusom.


Szóval egy rendes lány vagyok, csak az a bajom, hogy nem tudok hol ismerkedni hozzám hasonlókorú normális pasikal!

Valami ötlet? :)


Annyi helyes srácot is látok az utcán, de olyan gyávák odajönni egy lányhoz. Persze ezt meg is értem.


Szóval kérdezem a normális fiatalokat, akik nemcsak szexkapcsolat céljából ismerkednek, hogy ők hol ismerkednek?

Persze lehet írni, hogy bárhol lehet, ezt én is tudom, csak most konkrét helyre kérnék ötletet. :)


Köszi, hogy elolvastad, és azt is, ha válaszolsz! :)


2010. máj. 14. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:

te tényleg ennyire hülye vagy már ne is haragudj?

nem esik le hogy buliba járnak és ezért nem találkozol velük?

Azt meg miért várod el, hogy te állsz az utcána és csakúgy leszúlít valaki? gondolom túl sok amcsi filmet nézel...

2010. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem a helyszín a lényeg!-tudom,h nem erre a válaszra vártál,de ez akkor is így van!Ha bátortalan a fiú,akkor szerintem mosolyogj rá kedvesen akárhol is vagytok.Mindenesetre NE a neten!!!
2010. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért nem jáesz bulikba?Biztos van olyan zene, amit szívesen hallgatsz, nem csaka disco létezik:)

De egyébént tényleg bárhol lehet

2010. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Te meg azt hiszed, hogy csak a buliban vannak szingli pasik?


Második!

Köszi! Hátha beválik egyszer, csak ez bátor dolog lenne mondjuk. :)

2010. máj. 14. 17:00
 5/10 A kérdező kommentje:

16:57!

És tudnál is mondani olyan helyet, ahol nemcsak ez a discos "partyzene" van, hanem másféle? :)

2010. máj. 14. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Első: a kérdező lány nem jár bulizni és ez nem is lényeg mert szerited akkor a szingli fiúk mind buliban vannak (ezt cáfolnám). Tehát a nap többi részében mindannyian ráérnének hogy meglássák és megszeressék egymást. És hogy ténlyeg ennyire hülye-e? Ha ilyen kérdéssel indítasz minden lánynál jobb ha nem adsz tanácsokat.


Kérdezőnek: Nem akarlak elkeseríteni de a legritkább esetbe szólítják le egymást az utcán az emberek. Csak a leggátlástalanabban vagy legkétségbeesettebbek tesznek így, és szerintem te nem ezekre hajtasz. Az emberek félének az elutasítástól, viszont ha megtetted az első lépést, attól erőre kapnak és a már jól eltervezett taktikájukat vetik be. Csak egy kis kezdőlökés kell. Ők is azt várják hogy végre egy csaj kezdeményezzen náluk, mert nem tudják kinek jönnek be. Persze ezt se ész nélkül. Előbb fogni kell a jeleket. Pl az hogy hogyan néz rád. A szemükből rögtön kiolvasható ha van esélyed.

Nem tudom merre laksz, de a hostess munka kiváló alkalom ismerkedésre. Csak állsz egyhelyben, valamit osztogatsz vagy promotálsz, közben csinos vagy, van melletted egy másik csaj. Ezekre előszeretettel csapnak le a srácok, mert nem áll fent a beégés esélye. És még pénzt is keresel. Itt a nyár. Megszaporodnak a diákmunkák. Lehetőleg ne világítótoronyőrnek menj mert az elég magányos meló. Strandon rengeteg a szingli srác aki pont azért megy hogy becsajozzon.

Ha van olyan barátnőd, lógjatok délutánonként olyan helyen ahol sok a fiatal. A srácok tuti nem mennek haza suli után tanulni 30 fokban. Amelyik meg mégis az valószínűleg vöröshajú és rombuszmintás hosszúzoknit hord.

2010. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az első vagyok


nem vagyok lány, de azt bizton állíthatom, hogy az emebrek nagy része vagy dolgozik, vagy suliban van, vagy otthon ücsörög napközben, EZÉRT nem találkozol velük. Este viszont megtalálhatod őket szórakozóhelyeken. Ennyi lett volna, de látom a sok észkombájn tyúknak ez már nem jut el az agyáig.


23/f

2010. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok:)

Mondjuk hangulatos kávézó, koncertek, esetleg városnap meg ilyesmi.De igazábül chatet sem zárnám ki a helyedben, csak ha pl debreceni vagy ne sopronival beszélj:))) ha érted h mire gondolok:)

2010. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

17:29es!


Köszi a választ!

Egyetértek, ami ez első válaszolót illeti!


Igen, én is tudom, h ritka, h két ember az utcán jöjjön össze úgymond.


És azt is értem, h a pasiknak biztos jel kell. Csak ez is kétoldalú dolog ám! Mert attól, h nekem tetszik, attól még lehet, h én nem tetszem neki. Szóval lányok részéről is nehéz ez ám. :( De meg kell próbálni, az tuti!


Hát ez a meló meg aktuális, mert pont most nézek valami munka után nyárra. Remélem majd itt nagyob sikerem lesz.

Szóval ez bennem is felmerült már. :)

2010. máj. 14. 17:39
 10/10 A kérdező kommentje:

Első 17:33as!

Értem, csak nem kéne egyből lehülyézned az embert!


Második 17:33as!

A neten való ismerkedést én már asszem befejeztem, mert volt már pár rossz tapasztalatom... Meg szerintem ennek a dolognak élőben kell megtörténnie! Nem pedig úgy, hogy látsza a másikról pár képet (jó esetben magáról mutatja), és na tetszik vagy nem! Ez nem így meg sztem. Élőben kell, hogy megfgjon a másikban valami, ami miatt megtetszik! :) Szal sztem ez a chates ismerkedés nem jó!

De thnx a választ!

2010. máj. 14. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!