Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová menjünk? Mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová menjünk? Mit csináljak, hogy emlékezetes legyen a találkozás?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, akivel régebben ismerjük egymást, naponta beszélgetek vele MSN-en. Korábban szerelmes is voltam belé, (Talán még most is.) de sajnos visszautasított, de attól függetlenül még mindig nagyon jóban vagyunk. Viszont elég keveset találkozunk élőben, ezért néhány napja erőt vettem magamon, és meghívtam valahová. (Nagyon bátortalan vagyok ilyen téren.) Szerintem örült neki, viszont még se az időpontot nem beszéltük meg, sem azt, hogy hová menjünk. Teljesen tanácstalan vagyok, természetesen a témát sem merem neki feldobni megint. Először azt gondoltam, hogy menjünk moziba, de fogalmam nincs, hogy mit nézzünk meg. Azt tudom, hogy szereti a horrorfilmeket, viszont pont ez a dolog, amit nem bírok. >< Még gondoltam a Moonlight Meido teaházra, ugyanis nagyon hangulatos hely, és még sosem voltam ott, viszont oda a barátnőimmel terveztük el, hogy megyünk. Igazából nekem teljesen mindegy, az is jó lenne, ha mászkálnánk az Árkád közepén. ^^" Azt szeretném, hogy neki legyen jó. Más kérdés, hogy mit csináljak, hogy emlékezetes legyen a nap? :0 Nem akarok rányomulni természetesen, mert nagyon nem vagyok az a típus, és elfogadtam, hogy nem akar velem komolyabb kapcsolatot létesíteni, viszont nagyon szeretem a társaságát, és azt szeretném, hogy mindenképp jó benyomása legyen a napról, és gyakrabban találkozzunk. Szerintem az már megvan, hogy mivel fogom lekötni. ^^ Nagyon szépen kérek mindenkit, hogy értelmes válaszokat írjatok. :) L/15
2010. máj. 14. 19:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Miért nem kapom válaszokat? :( Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ennyire azért nem kérdeztem nehezet.
2010. máj. 14. 20:01
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem teljesen mindegy, hogy hova mentek.. ha jól érzi magát veled és tudtuk beszélgetni, együtt nevetni akkor nem a helyszín a lényeg..

Hívd el egy parkba sétálni valamelyik délután amikor jó idő van, és ne görcsölj azon, hogy minden tökéletes legyen, mert akkor biztos, hogy minden rosszul fog sikerülni!

Sok sikert :)

2010. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál. :)

Igazából ő nem igazán parkos típus, például szeret leülni valahová kávézni, meg ilyesmi, de ha úgy adódik, hogy fel kell neki sorolnom a lehetőségeket, hogy hová mehetnénk, biztosan ezt is fogom mondani. ^^ Igyekszem nem görcsölni, de sajnos alapból ilyen szerencsétlen típus vagyok, tehát biztos vagyok benne, hogy el fogok követni egy-két bénázást. Légyszíves írjatok még válaszokat, kíváncsi vagyok a véleményetekre. Köszi. :3

2010. máj. 14. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha már szakítottatok, minek erőlködsz?

Csak nevetségessé, ellenségessé válsz


Kopj le róla, ő már nem a tiéd


Így a kérdésedre a válasz: TÖK MINDEGY HOVA

2010. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
-_-" Kedves butuska barátom, ha elolvastad volna a szöveget, észre kellett volna venned, hogy egyszer sem szakítottunk sosem, (Sőt, két és fél éve ismerjük egymást, egyszer sem veszedtem vele egyszer sem.)ugyanis össze sem jöttünk. ennek ellenére szinte legjobb barátok vagyunk egymással. Most örülnél annak, ha a legjobb barátoddal félévente egyszer találkoznál? Na látod..
2010. máj. 26. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! én a mozit nem tartom jó ötletnek, ott csak ültök egymás mellett, nem lehet beszélgetni. állatkert esetleg? vagy említetted a teaházat, én is tudok egy jót, sirius a neve, vannak is kis "szobák" ahova el lehet bújni, de ha nem akartok romantikázni, ha ez neki vagy neked kellemetlen és tényleg csak haverkodni akartok, akkor vannak asztalok is. és egy nagyobb teremben párnákon is lehet ücsörögni. keress rá a helyre a neten, képek is vannak. arra nem gondoltál, hogy esetleg ő se mer "nyomulni"? mindenképpen olyan helyre menjetek, ahol tényleg tudtok kicsit kettesben beszélgetni/elbújni, hátha történik valami izgalmas:D
2010. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenképpen utánanézek. ^^

Mozi amúgy is kilőve, mert nemrég néztem meg mással azt a filmet, amire mind a ketten kíváncsiak lettünk volna, legalábbis szerintem. Állatkert nem rossz ötlet. A vidámpark is eszembe jutott utána. :0 Nem hiszem, hogy nyomulna, egyáltalán nem olyan típus, furcsának is tartanám. De azért reméljük a legjobbakat. :)

2010. máj. 26. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!