Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az korrekt ha egy lány első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az korrekt ha egy lány első találkozásnál több száz kmert utazik hogy lássa a fiút?

Figyelt kérdés

Csak képen láttuk egymást olyan vakrandi lenne a fiú azzal indokolja hogy menjek én először mert sokszor csalódott és azzal bizonygat hogy kifizeti az út árát meg ő nem fog átverni. De ő azt mondja hogy még 30kmert se tennet meg értem ami eléggé visszatart és ezen veszekszünk hogy ki menjen a másikhoz először.

Elég régimódi vagyok hogy a fiúnak kéne jönnie és udvarolni már az is szóba kerü


2017. ápr. 28. 22:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd. Ő fele ennyit sem utazna érted, de tőled elvárja. Nem éri meg.
2017. ápr. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem is volt egyszer egy ilyen srác. Mi kb. 55-65 km-re laktunk, és arra hivatkozott, hogy én még tanuló vagyok, olcsóbban utazok. Majd kifizeti a jegyet. De én is így voltam hogy 1. ő írt rám, hogy ismerkedjünk, 2. ő a férfi. Úgyhogy mi nem is találkoztunk. Jah és ő már járt itt, ahol én lakok, én náluk viszont nem. Én is eléggé bizalmatlan vagyok/voltam, úgyhogy annyiban hagytam. Ez kb. 4-5 éve volt. 21N
2017. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez valami Berki Krisztián klón lehet. :D
2017. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!