Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi rá az esély, hogy azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi rá az esély, hogy azok a házas nők, akik mondják, hogy a házasságuk pocsék, és ígérik csak várni kell és elválnak, azok valóban el is válnak e?

Figyelt kérdés

Ezekre mennyi az esély, vajon érdemes várni?

Úgy általánosságban is kérdezem, meg személyesen is.


Akik szidják a férjüket, meg állandóan sajnálkoznak, hogy nekik milyen rossz mennyire rossz a kapcsolat, nem boldog, már évek óta csak szenved, és kínlódik, de ugyanakkor minden este egy ágyban alszanak és elmennek együtt szórakozni meg hasonlók.

(És jelen helyzetben nincs gyerek)


2016. jún. 15. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ott ahol nincs gyerek, vagy már nagyok a gyerekek, mindegy szóval nem a gyerek a kifogás, és mindkét félnek van munkája is, azaz akár egy olcsó albérletbe is el tudna menni, és ez már évek óta tart, na ott az a fél SOHA nem fog elválni.


Kicsit kisírják magukat ígérnek fűt fát, te vagy a mindenük így szeretnek úgy szeretnek, feltöltődnek egy kis újjal frissel, változatossággal, általában inkább a változatosság a lényeg.


Én voltam amolyan szerető, K**úrva szar volt már pár hónap után.

A nő házas volt szintén, szinte semmi nem volt ami a férjéhez kösse , semmi!! De még várjunk még nem akarja , még legyek türelmes, na ez így ment 8 hónapig, elb**asztam kib**aszott 8 hónapot az életemből.

Mert szerettem tényleg szerettem, de ráb**asztam....

2016. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2016. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Voltam nőként hasonló helyzetben, igaz, gyerekkel, de gyerek nélkül is nehéz ám kilépni egy hosszú házasságból, ahol már ezer szállal kötődünk (nem feltétlenül érzelmileg). Nekem évekbe telt lezárni, és újabb évekbe elvágni a szálakat.
2016. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzet, nincs gyerek, es nem valnek el a ferjemtol, szoval sztem ne varj ra.
2016. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És te miért nem utolsó?

Ha valójában még is jó valami nem?

2016. jún. 15. 20:16
 6/8 A kérdező kommentje:
*Akkor valójában még is jó valami nem?
2016. jún. 15. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem fognak elválni. Na jó megeshet, hébe hóba, és minden tiszteletem az övék ha megteszik.

Elvált férfiként, több ilyen nővel is volt dolgom.

Megy a duma hogy így bunkó a pasim, meg elhanyagol, meg szar a kapcsolat régóta, a szex is szar....stb.

Aztán nagyon soknál kiderül hogy a férfi rengeteget dolgozik a családjáért hogy mindenük meglegyen, a nőci meg unatkozik és ugye pasizgat. Koránt sem a férfi miatt szar az a kapcsolat nagyon sok esetben. Csak hát messziről jött ember azt mond amit akar ugye, egy kívülálló meg nem fog az ő kapcsolatukba belelátni.

Ha meg még gyerek sincs úgy ahogy írod akkor, felejtsd el a nőt. Bár attól függ mit akarsz tőle....

2016. jún. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, rengeteg jo dolog van a hazassagunkban de ez egy bonyolult dolog, viszont en az elejen kozoltem, hogy csak szex es semmi mas. Ami a legfontosabb, h sosem beszeltem ki a ferjemet a hata mogott, nem hazudtam rossz hazassagot es a pasit egy percig sem hitegettem:-)))
2016. jún. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!