Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet tudni, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet tudni, hogy valaki szerelmes beléd? Lány vagyok. Honnan veszem észre h egy fiúnak be e jövök?

Figyelt kérdés

2017. máj. 8. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Megmondja.
2017. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A testbeszéde elárulja - zavarban van a közeledben, látszik rajta, hogy remeg azért, hogy megérintsen téged, elpirul, minden vicceden nevet, odafigyel arra, amit mondasz - és később is emlékszik rá, keresi a társaságodat, boldognak látszik, amikor veled van, vigyorog, mint a vadkörte, udvarias veled, kitüntetett bánásmódban részesít, különleges emberként bánik veled, feltűnően kedves hozzád, sose bánt, legfeljebb csak incselkedik, poénkodik, de sosem akarna megsérteni, mindig úriemberként bánik veled, stb... A teljesség igénye nélkül:)
2017. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Múltkor mentem a folyosón a barátnőmmel és a barátnőm így birizgálta az arcomat, és odajött ő is és azt csinálta... ez jó?
2017. máj. 8. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ez lehet szimpla hülyéskedés is, ez önmagában még nem utal rá. A #2-es válaszoló vagyok egyébként - amiket ott leírtam, azok nagyjából igazak a srácra? Már ha csak a fele teljesül, akkor biztos, hogy bejössz neki. Azt kell érezned, hogy veled másként bánik, mint más lányokkal, téged egy kicsit piedesztálra emel. Tekintve, hogy sok srác fiatalon egyszerre több lánnyal is kavar, ezért nagyon résen kell lenned.
2017. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én úgy veszem észre, h amit leírtál, az úgy van... volt már többször is olyan, h fáztam és odaadta pulcsiját, h vegyem fel és ne fázzak...
2017. máj. 8. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!