Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt "bevállalják" az örömlányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt "bevállalják" az örömlányok? Nem átlagos kérdés!

Figyelt kérdés

Még soha sem volt barátnőm, szűz vagyok, de mégsem ezért szeretnék örömlányokhoz menni (ill. inkább csak egyhez járni rendszeresen), hanem beszélgetni.

Mert úgy tűnik, hogy személyesen senki sem ismerkedne velem, és szeretnék már végre valakivel beszélgetni -nem csak a haverjaimmal- kicsit lelkizősebb témákról. Persze nem egy útszélire gondoltam, hanem egy olyan idősebb hölgyre, aki meg tud érteni, és nem egy faragatlan tuskó.

Szerintetek ezt is lehet csinálni?


Azért meg légyszíves ne szekáljatok, hogy nem hajlandóak semmilyen formában barátkozni/ismerkedni velem a lányok, nem csak én tehetek róla...

21/F


2010. máj. 15. 21:12
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Ennél egyszerűbb egy dugás, szóval a gatyád is rá fog menni ha örömlánynál szeretnél ilyet.
2010. máj. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Nem fognak veled örömlányok csak szimplán beszélgetni.Azt hinnék zsaru vagy.
2010. máj. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

ahhoz túl fiatalosan nézek ki hogy zsarunak nézzenek :)


másik válaszolónak: a szomszéd Babi néni is tesz a fejemre.

amúgy nem volt drága, és nem tudom miért nem tudják egyesek elhinni, hogy lehet olyan, sőt sokkal jobb mint egy átlagos lány. megbízható volt, jót lehetett vele lelkizni


A micsoda nőt nem láttam. ott is örömlánnyal beszélgetett?

2010. máj. 20. 07:34
 44/49 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig mindent, szal lehet hülyeséget kérdzek...

de érdekelne mi az, hogy "nem csak én tehetek róla"???:O

2010. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

szerintem normális, és rendes ember vagyok még sem akarnak velem barátkozni a lányok.

van egy-két komolytalan lánybarátom, de hülyéskedésen kívül nem lehet velük semmit sem csinálni, amiből már elegem van

2010. máj. 20. 11:45
 46/49 anonim ***** válasza:

ha mindenki így gondolja?? akkor mindenki hülye? csak Te nem?


neked kell változtatnod!a világ nem fog miattad megváltozni, ez rajtad áll!

2010. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

nem mondtam hogy a világ a hülye. egyszerűen lelkizősebb vagyok mint egy átlagos férfi, nem vagyok macho ezért nem is érdeklem a lányokat.

de már megoldottam a problémát.

2010. máj. 20. 14:45
 48/49 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak bemeséled magadnak, hogy senkit sem érdekelsz? Szerintem már örömöt okoz neked, ha azt képzeled téged senki sem ért meg. Érdekelnek a zárkózott emberek, nem tudom nálad ezt mi okozta, de voltam olyan helyzetben amikor jó lett volna valakinek kibeszélni a dolgokat. Miért baj az, ha nem személyesen beszélsz valakivel? Úgy is érdekelheti a többieket. Komolyan elhiszed, hogy örömlány nem tud úgy tenni, mint akit érdekelnek a dolgaid, pláne, ha még meg is fizeted neki? Ne légy nevetséges. Csomóan felajánlották a segítségüket, úgy gondolod, nem érdemesek arra, hogy írj nekik? Ha másokat ennyire lenézel, mit vársz, ők hogyan viszonyulnak majd hozzád. Elhülyéskedsz velük, renben van, de ha nem hozod fel azt, amiről beszélni szeretnél, honnan tudod, hogy nem értenék meg?

Idáig nem mintha kevesen tették volna, de én is adok címet, valószínüleg nem beszélhetnénk személyesen, (határon túli lennék)de ha nincs jobb dolgod írj, vagy msn-re is felhetsz, nem fog zavarni. krendeline(kukac)hotmail.com

2010. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Ezzel a "prosti jobb mint egy átlagos lány" dologgal Engem nagyon megbántottál! Sztem lelkiekben teljesebb vagyok mint egy prosti és ha így elzárkózol, mert TE zárkózol el, nem is fogsz tudni kapcsolatokat kialakítani.


Lexy/18

2010. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!