Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt "bevállalják" az örömlányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt "bevállalják" az örömlányok? Nem átlagos kérdés!

Figyelt kérdés

Még soha sem volt barátnőm, szűz vagyok, de mégsem ezért szeretnék örömlányokhoz menni (ill. inkább csak egyhez járni rendszeresen), hanem beszélgetni.

Mert úgy tűnik, hogy személyesen senki sem ismerkedne velem, és szeretnék már végre valakivel beszélgetni -nem csak a haverjaimmal- kicsit lelkizősebb témákról. Persze nem egy útszélire gondoltam, hanem egy olyan idősebb hölgyre, aki meg tud érteni, és nem egy faragatlan tuskó.

Szerintetek ezt is lehet csinálni?


Azért meg légyszíves ne szekáljatok, hogy nem hajlandóak semmilyen formában barátkozni/ismerkedni velem a lányok, nem csak én tehetek róla...

21/F


2010. máj. 15. 21:12
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

Honnan vagy?.. :D

19/l

2010. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
bp
2010. máj. 15. 21:44
 13/49 anonim ***** válasza:
Az nem jó. Amúgy inkább egy lány barátot keress.
2010. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

a lányok hírből sem akarnak barátkozni, akik meg haverlányok azokkal nem lehet és nem is merek lelkizni, mert az olyan mintha mindenkinek elmondanám a környezetemben.

valamiért olyan vagyok, akivel a lányok nem akarnak komolyan még csak barátkozni se.


ezért úgy néz ki marad az ötletem.

2010. máj. 16. 07:05
 15/49 anonim ***** válasza:

Írj nekem én meghallgatlak ha csak beszélgetni akarsz.:-)

Lexy/18

2010. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
mármint személyesen?
2010. máj. 16. 10:18
 17/49 anonim ***** válasza:
100%

A válaszolók között akadt 2-3 lány, aki szívesen beszélgetne veled. Valahol csak benned van a hiba, ha inkább egy örömlányhoz mennél.

Hidd el, azok a nők, akik a testükből élnek, sokkal rosszabb dolgokat is átéltek, mint esetleg te. Éppen ezért lehet tényleg jót tenne, ha egy olyannal beszélgetnél. Legalább rádöbbennél, hogy a te életed szép és gondtalan az övékhez képest...

2010. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

kedves 11:07-es!

interneten mindenki szívesen "beszélgetne" velem, de valahogy nem hallom a hangotokat, nem látom a mimikátokat, úgyhogy ez marad írás, amit már meguntam.

mármint azt hogy virtuálisan egy levél erejéig mindenki kíváncsi rám!

2010. máj. 16. 12:13
 19/49 anonim ***** válasza:

Szerintem neten is kialakulhat egy lelkibarátság mert az emberek jobban leírják az érzéseit mint ha személyesen mondanák..

Én szivesen beszélgetek veled ha gondolod..:)

Lehet hogy nem ismerlek de sztem te egy kicsit visszahuzodó tipus vagy.

Am örömlány hülyeség azért fog meghallgatni mert pénzt kap érte nem pedig azért mert érdekelni fogja..:S

Csak egy csajszii..:) Irj ha gondolod..=)

2010. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

netes kapcsolatból van épp elég (1 db de az nekem épp elég)

a legtöbb ember szereti kibeszélni magából a dolgokat és nem kiírni.

különben is a legtöbb ember csak kíváncsi, hogy milyen problémám van, utána meg egyből lekopik.


szerintem nem minden prosti egyforma. akit nem futtatnak hanem saját maga csinálja, normális körülmények között az is lehet normális.


de sajnos nem értem miért szóljátok le őket! az én szempontomból tök mindegy, mert a lányok lesz*rnak, de egy idősebb hölgy csak végighallgat, még ha pénzért is.


mellesleg biztos csak vicc volt, mert kint sincs ez email címed, de lényegtelen...

2010. máj. 16. 18:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!