Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam a lányt talizni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam a lányt talizni és hozta a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Tegnap ismerkedtünk meg távolsági buszon és végigdumáltuk az utat. Netes elérhetőség csere meg volt a végén, ismerősök is lettünk, tegnap este ráírtam, hogy szívesen taliznék vele. Zokszó nélkül belement ma délután.

Egy sulis gyűlése volt 3-kor, 4 után taliztunk és mikor már láttam, hogy nem egyedül van, kb. lelombozódtam. Végül is hármasban jót dumáltunk, de egy szóval sem említette tegnap, hogy nem egyedül jön. Ez micsoda lányok? Én azt vettem észre, nagyon szimpatizálunk egymással, csak félénk a lány. Ráadásul felhúzta azt a csinos ruháját, amit tegnap mutatott meg a buszon, hogy félre van rakatva. A lány 19 lesz, a barátnője is, én pedig 30 éves vagyok.


2017. máj. 11. 21:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

én egyszer pont az ellenkezőjét tapasztaltam:

egy srácnál, akár hányszor taliztunk mindig a közelében ott voltak a haverjai, ráadásul az első randinkor is ott volt egy haverja


szerintem adj neki második esély, és ha akkor is mással van, akkor felejtős

2017. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

30 éves létedre mit akarsz egy 19 éves lánytól? Most úgy őszintén? Gondolom azért vitte a barátnőjét, ahogy írtad is: "FÉLÉNK"..

Gondolom a barátnője meg féltette, ne hogy valami baja legyen a lánynak, hiszen csak úgy ismeretlenül találkozzon egy idegennel?

Nem tudom mit akarsz, vagy vársz egy ilyen kapcsolattól?

Én is 29 vagyok, most lettem két napja, de nem kezdenék egy 18-19 évessel. Minek? Teljesen más az életfelfogásunk (mondjuk az enyém amúgy is fos, de az most mellékes).

Inkább 21-22 évesek között, vagy több, kellene keresgélned.

2017. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Oké, értem az álláspontodat második, de hidd el, nem vadászok 10 évvel fiatalabb lányokra. Nekem régen volt utoljára kapcsolatom, elég nehezen megy a lányok leszólítása, kb. örültem, mint majom a farkának, hogy leült mellém és elkezdtünk beszélgetni. Komoly férfi vagyok, nem dugom a nőket sorjában, több éve nem szexeltem, ha tudni szeretnéd. Nem olyan fából faragtak. Szóval nekem ez fura volt ma, hogy nem mert egyedül eljönni egy forgalmas helyen, fényes nappal találkozni velem egy üdítőre?
2017. máj. 11. 21:36
 4/25 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez nagyon gáz

L

2017. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
#3 mi ebben a furcsa?!
2017. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Még mindig, attól mert beszélgettetek, még félős.

Lehet neki se volt még nagyon kapcsolata.

Nem is ismer, még így is lehet kicsit félt tőled, hogy mit csinálnál vele, szóval ezért kellett a barátnő..

Legközelebb már nem biztos, hogy vinni fogja.

2017. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Volt már kapcsolata a lánynak. Amikor ma rákérdeztem egy dologra beszélgetés közben, ami magától adta a kérdést, akkor terelt, azt mondta, erre nem akar kitérni. Konkrétan arról van szó, hogy ő ingyen járhatott táncra, míg másoknak fizetnie kellett a tánctanár srácnak. Gondolom, miért járhatott ingyen...
2017. máj. 11. 21:46
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Na akkor ez is egy kis k u r v a, nem akarok szemét lenni, de akkor dugatta magát a tánctanárral.
2017. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Ebből szendvicsh lesz!
2017. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Korban hozzád illőt nem találsz??
2017. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!