Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam a lányt talizni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam a lányt talizni és hozta a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Tegnap ismerkedtünk meg távolsági buszon és végigdumáltuk az utat. Netes elérhetőség csere meg volt a végén, ismerősök is lettünk, tegnap este ráírtam, hogy szívesen taliznék vele. Zokszó nélkül belement ma délután.

Egy sulis gyűlése volt 3-kor, 4 után taliztunk és mikor már láttam, hogy nem egyedül van, kb. lelombozódtam. Végül is hármasban jót dumáltunk, de egy szóval sem említette tegnap, hogy nem egyedül jön. Ez micsoda lányok? Én azt vettem észre, nagyon szimpatizálunk egymással, csak félénk a lány. Ráadásul felhúzta azt a csinos ruháját, amit tegnap mutatott meg a buszon, hogy félre van rakatva. A lány 19 lesz, a barátnője is, én pedig 30 éves vagyok.


2017. máj. 11. 21:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
Oké, hogy te nem dugod a nőket sorjában és rendes férfi vagy, de ezt a lány honnan tudja? Neki egy random 30-as fószer vagy, aki tiniket szólít le az utcán. Én is barátnővel mentem volna a helyében. :D
2017. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ez tortenik,ha az ember tizenevesekkel kezd. :)
2017. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
34%
Biztonsága érdekeben 1 barátnő nem hiszem, hogy sokat számítana, akkor inkább két testőrt kellett volna felfogadnia maga mellé, valószínű inkább csak úgy jött ki a lépés, hogy ketten mentek.
2017. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűen Ő barátkozik veled,ezért vitte el a barátnőjét.


Millió egy oka lehet.

Kérdezd meg tőle.

2017. máj. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

11-es elolvastad figyelmesen a kérdést? Általános iskola 1. osztály a szövegértés. :-D

Én is a 44%-ossal értek leginkább egyet, de érdekes, hogy a barátnőjének is addig volt sulis elfoglaltsága, amikor nem is egy suliba járnak?

2017. máj. 11. 23:33
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy valóságban sok segítséget nem adna egy barátnő jelenléte, ha valaki erőszakoskodni akar, akkor tud úgy is, hogy ketten vannak, de azért biztonságérzetet, megnyugvást ad a dolog. Emlékszem, tiniként én is mentem párszor barátnővel pasival találkozni, bár én nem azért, mert az annyira félelmetes lett volna (tiniként sosem randiztam 30 évesekkel), hanem én ilyenkor ezzel jeleztem, hogy ez nagyon nem randi, hanem baráti találkozó. De ebben az esetben meg tudom érteni, miért a barátnővel ment, nyilván ha valami olyasmit akartál volna, amit ő nem, de félne megmondani, a barátnő jelenléte tudja bátorítani és egyébként kívülállóként, objektív szemmel nézve mégis csak jobban meg tudja ítélni, hogy akkor most mi van, tisztességesek-e a szándékaid vagy sem, mint az, aki teljesen zavarban oda se figyel teljesen.
2017. máj. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Így jár az, aki harmincéves létére kislányokkal randizik. Keress egy nőt, barátom, a lánykákat meg hagyd meg a fiúkáknak.
2017. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Most az a bajod a kommentemmel, hogy busz helyet utcát írtam? :D A busz kint van az utcán, nem? És leszólítottad, nem? Ez volt a lényeg.

És nagyon erősen kétlem, hogy első osztályban szövegértést tanulnak a gyerekek. Az csak 4.-ben kezdődik ha jól emlékszem. Csak hogy ha már ennyire pontosak akarunk lenni...

(11. voltam)

2017. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Megmutatott a barátnőjének. Ennyi.
2017. máj. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 acelsziv ***** válasza:
50%

30 évesen 19 évessel randiznál.

Iszonyat szánalmas és beteges vagy.

Ha nem bírsz egy korban hozzád illőt találni akkor neked nem való nő. De ne kislányokkal kezdj te beteg állat.

2017. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!