Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nem kellett volna...

Szerintetek nem kellett volna elmondanom neki? (lejjebb)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem.Valentin nap alkalmából a padjába raktam egy csokit, de úgy hogy ne tudja meg.Aztán hallottam a többiektől, hogy nem örült neki sőt majdnem kidobta.(eléggé zavarosan fogalmaztak.Ja, ln nyolcadikos vagyok, ő meg hetedikes.sokmindent feladnék érte,amikor megirtam neki, hogy én raktam a padjába akkor nagyon vert a szívem.SZERELMES vagyok belé.Félek a visszautasitástól.eddig is(még most is) nagyon gyötrödtem/dök, de ha visszautasit nem udo mit csinálok :'(

2014. febr. 15. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyelj 50% esélye van így, az eddig fenn álló 0 helyett annak,hogy valami értékelhetőt válaszol. Nem elég öröm ez teneked?


Egyébként válaszolt már valamit?

2014. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, bátraké a szerencse.

A gyáva embernek pedig nincs hazája.

ha mersz valamit tenni, csak akkor nyerhetsz.

Szóval szedd össze magad, és kész, nem olyan nagy dolog az.

Hiszen csak 1 lány.

2014. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!


Szerintem, mielőtt elmondtad volna neki, meg kellett volna győződni arról, hogy egyáltalán érdemes-e. (Tehát pl ha alapból tudtad, hogy nem vagy az ideálja, akkor nem látom sok értelmét próbálkozni). A helyedben, ha mégis rászántam volna magam, hogy elmondom neki - mert láttam némi volna esélyt - ezt a "csokis" dolgot hanyagoltam volna, helyett inkább személyesen, lehetőleg kettesben egy klassz helyen mondtam volna el neki, azt, amit én gondolok.


Különben véleményem szerint nem vagy szerelmes. Mindössze arról van szó - amint a kérdésed alatti magyarázatban is leírtad - hogy nagyon tetszik neked. Ez pedig nem egyenlő a szerelemmel, mert amint az írásodból észrevehető, valójában nem is ismered olyan mélyen őt.


Ha visszautasít téged, akkor el kell fogadni. Ne próbálkozz újra, mert csak magadat járatod le. Gondolj arra, hogy lesznek majd lányok, akiknek te is tetszeni fogsz, és akik viszont tetszenek neked. Velük majd kialakulhat egy párkapcsolat.

2014. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szer az életweegv cv
2014. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a lányok hálátlan, kegyetlen lények, mi fiúk sokkal kedvesebbek és érzőbb szívűek vagyunk kár, hogy a média meg minden azt próbálja elhitetni velünk már gyerekkorunktól kezdve, hogy ez fordítva van és alányok az angyalok a fiúk meg az ördögök.
2014. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Ezt azért kiegészíteném azzal, hogy a nők rosszabbak, az asszonyokról meg ne is beszéljünk. Tökéletesen igazad van. F35
2014. febr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!