Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ismerkednétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkednétek olyan lánnyal aki kirak az instájára egy olyan képet ahol egy 1,5 literes evian ásványvíz van egy cosmopolitan újság mellett?

Figyelt kérdés

2017. máj. 18. 19:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szerintem arra céloz, hogy 30as iq alatt gondolják, hogy ez bárkit érdekel és posztolják.

30/f

2017. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%
Sznob gyanús a csajszi, evian semmivel sem jobb a szentirályinál, csak a marketing. Cosmo meg azt sugallja, hogy plázaciculiről lehet szó, tehát én nem ismerkednék...
2017. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert mesterkéltnek érzem és egy bizonyos jellemet társítok hozzá. Tudom nem kellene, de nálam előítélet van a nevezett újság és a "kizárólag ásványvizet iszom" emberekkel szemben is. Bár egy kép nem feltétlenül jelenti ezt, de simán benne van a pakliban. Ahogy a sörösdobozképekkel nyomuló férfiről is arra gondolnék hogy (kezdő) alkoholista rejlik mögötte és nem szimpatikus, nem lenne haver.
2017. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nekem az nem tetszik, mikor 30-as IQ-val dobálóznak, mikor már 80 alatt is retardált vagy.

Legyünk okosak és logikusak.


(Vágjuk be ide a Professzor dalát a Vámpírok báljából.)

2017. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert 1. instagramja van, 2. cosmopolitan van a képen :S
2017. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

itteni pasik: "manapság már minden szenny legalja nővel be kell érni ahhoz, hogy legyen az embernek barátnője, míg ők kedvükre válogathatnak :( "

itteni pasik: "ewwwww a csaj újságot olvas, ásványvizet iszik és hülye képeket csinál, én ezzel soha le nem állnék"


logika

2017. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A legrosszabb ***** válasza:
82%

Nem.


1. Eleve Instagramja van... kicsukva.

2. Evian ásványvíz, heh, a presztízzsel van átverve, nekem simán megfelel a kiváló ízű, megfelelő ásványi anyag-tartalmú Balfi ásványvíz is (másfél liter 99 forint).

3. Cosmopolitan, heh...


Simán ráírnék és felhívnám, ha egy 90-es évekbeli Transformers képregénnyel pózolna... ja, nem... Instája van. És különben sem ismerkedek neten.


Szóval nálam alap ki van zárva a netes ismerkedés, még csak esélyt sem adok senkinek.

2017. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
#16 [link]
2017. máj. 18. 19:51
 19/24 anonim ***** válasza:
45%

#18

Elemezzük?

- Az újság ezen száma arra biztat, hogy kommunikálj a pároddal, ha szeretnél valamit a szexben - mi a baj ezzel?

- segít túltenned magad a szakításon, szóval ezek a nők nem ide járnak majd sipákolni, és ötleteket kérni, hogy hogy álljanak bosszút/alázzák meg az exüket, mint ahogy azt egyre több itteni pasi teszi. Mi a baj ezzel?

- az Ariana Grandés cikket lehetetlen ennyi alapján megítélni, hiszen nem írják le, hogy mi a cikk témája, de mivel egy sikeres nőről van szó, biztosan vannak benne ösztönző dolgok - mi a baj ezzel?

- Rubint Réka torna DVD, ami segít egészségesnek maradni, és segít fogyni a nőknek, hiszen úgyis folyton a kövér nők miatt panaszkodtok - mi a baj ezzel?

- és végül ami feltételezem a színvonaltalanság legalja szerintetek: bikinitippek és hajfestés - de tényleg annyival rosszabbak ezek azoknál a tipikus pasi hobbiknál?

(meccsnézés, cod, stb)


Szóval továbbra is 100%ig tartom magam az eredeti hozzászólásomhoz: aki csak ez alapján szortíroz, az így járt...

2017. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
93%
Kéne csinálni egy dedó rovatot is. Nem, nem a tinire gondolok, hanem ahova az idióta kérdések kerülnek.
2017. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!