Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A málna ízű Kékforrás ásványví...

A málna ízű Kékforrás ásványvíz az hízlal? Lehet inni fogyókúra mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fogyózom. Lemondtam mindenféle cukros üdítőről, de a sima ásványvizet, meg nincs kedvem meginni. Azon gondolkoztam, hogy vajon az ízesített ásványvizek azok nagyon károsak? pl ittvan ez a málnaízű Kékforrás ásványvíz. Ezt lehet inni fogyókúra mellett?

#fogyókúra #fogyás #ásványvíz #málnaízű ásványvíz #kékforrás
2013. dec. 7. 17:10
 1/7 *Glissade* ***** válasza:

Mire van szüksége a szervezetednek?

Sima tiszta vízre!


Akkor mi is a kérdés?

2013. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Arról a hígított édesítőszerről beszélsz?
2013. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az az, víz plusz ízesítő (játszadozás a savanyúságot és édességet szabályozó szerek arányával) plusz színezék. Amúgy kérdező, megnézed a tápanyagtartalmát a címkén, ilyen egyszerű.


Amúgy ha buborékos ásványvíz, akkor elmondom, hogy a szénsav benne nem jó semmire, ebben még plusz ízesítő is van. Energiatartalma kb. nulla, de attól még felesleges, talán még valamelyest kártékony is.


A fogyókúra szó sem tetszik nekem, elmondanád, hogyan csinálod pontosan?

2013. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Műkajának számít az is. Eddig is műkajákat ettél, ha sikerült híznod. Most még mindig ilyeneket fogyasztanál?


Szigorúan véve, ha édesítőszeres akkor lehet kalóriamentes, de az édesítőszereknek is lehet olyan közvetett hatásuk, amik segítik a hízást.

2013. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a fogyókúra szó nálam is gyanúsan hangzik, tényleg hogyan csinálod?

amúgy mikor elkezdtem "fogyókúrázni" nekem sem tetszett az ásványvíz ivás én citromlével és édesítővel ittam limonádé formájában, majd szépen lassan leszoktattam magamat az édesítőről, hidd el a sikeres fogyás elsődleges kulcsa, hogy megkedveld a természetes ízeket, és szépen elhagyd a mindenféle mesterséges édes szarokat...

2013. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A Kékforrás málnaízű ásványvízre NINCS ráírva, hogy mennyi benne a fehérje, szénhidrát, kalória, stb....


"A fogyókúra szó sem tetszik nekem, elmondanád, hogyan csinálod pontosan?"

- Kedves hozzászóló, 125 kg testsúllyal kezdtem a FOGYÓKÚRÁT, és jelenleg 82 kg vagyok. 43 kg-ot fogytam, csak sajnos nem megy tovább a súlycsökkenés, ezért gyanakodom a vízre. Rengeteget sportolok és nem eszek semmi érdességet, és relatíve kevesebbet eszek.


"Eddig is műkajákat ettél ha sikerült híznod."

- Mint sokan, Én is megkóstoltam már a mekis kaját, meg a hasonló műkajákat, nagyon ritkán ettem is ilyesmit, de tartósan soha nem fogyasztottam ilyeneket. Évekkel ezelőtt súlyos depressziós lettem, egy csomó gyógyszert kaptam hónapokig (mivel nagyon lefogytam, mert nem tudtam enni), és ezektől a sz*roktól indult meg a hízás. Nem mindenki tehet arról tisztelt hozzászóló ha meghízik. De Én nem voltam rest 43 kg-ot fogyni 1 év alatt. A vizet azért kérdeztem, mert néha már elegem van a sima vízből, de ha ez az ára, akkor valahogy megiszom. Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat.

2013. dec. 8. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, remélem valóban segíteni fognak építeni is, és nem csak ironizáltál!


Étel és antidepresszánsok között nincs semmi különbség. Élelmiszerek is előidézhetnek hormonális betegségeket, elhízást, krónikus vagy akut betegségeket, és gyógyszerek is. Minden hatással van a testünkre, irreleváns hogy ez gyógynövény, étel vagy gyógyszer.


Nyilván a legtöbb 'gyógyszer' nem 'gyógyít' de hatással van ránk, és elég jól látható, hogy ez a hatás pusztító.


Tiszta táplálkozással, a hormonrendszered további erősítésével (belső elixír Qigong vagy Jóga gyakorlatokkal) további fogyást és egészséget érhetsz el, szerencsés esetben. Szerencsétlen esetben a gyógyszerek mellékhatásai visszafordíthatatlanok.

2013. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!