Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ekkora hátrány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora hátrány a nőknél, hogy alkalmazott vagyok és nem vállalkozó?

Figyelt kérdés
Randiztam egy nővel, szokásos kérdések oda-vissza, ki mivel foglalkozik stb. Mondtam neki az én foglalkozásomat, amiből persze következik, hogy alkalmazott vagyok (nem szar meló amúgy). Erre eltorzult az arca, hogy "hmm, akkor nem is vagy a saját magad ura? az úgy gáz"... Onnantól lőttek a randinak, szabadulni akart ő is, én is. Pedig ő is alkalmazott, én kb. a háromszorosát keresem... Ekkora gáz ez manapság? F27
2017. máj. 19. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Annál az egy nőnél igen. A többségnél nem. Lehet, rossz közegben keresgélsz.
2017. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Én nem ismerek olyan nőt, akinél ez hátrány lenne.
2017. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Fogalmuk sincs róla, milyen egy vállalkozás.

Édesapám is vállalkozó, rengeteg macera van a céggel, az összes adóbevallás, elszámolások, díjak, nincs havi fix, házalnod kell, aztán vannak jobb és rosszabb időszakok. A munkakörbe sem tartozik bele minden... Engem is be akar venni, de mondtam neki, hogy egy átlagos vállalkozás lutri. És ragaszkodom a havi fixhez, még ha ott is kell ülnöm napi 8 órában és nem én vagyok a főnök.


Egy vállalkozást a sok punci úgy képzel el, mint pl. a Zwack. Csak ez egyáltalán nem így megy. Gyakorlatilag a legnagyobb senki is nyithat és be is csődölhet vele. Attól, hogy jól hangzik, egyáltalán nem lesz tőle az illető nagy ember. Keress olyat, akinek van rálátása a dolgokra és nem magazinokon nevelkedett.

20l

2017. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Én randiztam hasonlóval. Mindkettőknek vállalkozása volt, ám ő azt szűrte le a beszélgetésből, hogy az övé jobban megy az enyémnél, és a végén mondta hogy ő így nem. Társkeresőn meg sűrűn botlok olyanba, akinél kritérium, hogy vagy felső vezető legyél, vagy vállalkozó. Létezik ilyen kategóriájú csaj, szerencsére nem olyan sok, el kell felejteni őket...
2017. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Rossz közegben keresgél,igen...meg a többi pár száz ezer is mindig rossz közegben keresgél,aki így jár. Valami jobb, őszintébb szövegeket kellene kitalálni. Próljuk meg együtt,hátha: "Még a tesco-s két hete árufeltöltő és valószínüleg az is maradó teljesen átlagos külsejű lánykának is minimum egy vállalkozó dukál. Ez minden nőnek alanyi jogon jár. Ja és ha lehet a vállalkozó legyen már még jó képű is. A zsír párnás duci Marcsikának rosszabb nem juthat.
2017. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vállalkozó se jó minden estebe.Annak is megvannak a hátrányai.

Na bumm,találkoztál egy ilyen csajjal.Van akinek ez számit.Keress olyat,akit nem érdekel ez.Sokakat nem érdekel,főleg ha szerelmesek.

2017. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5. Ez rohadtul nem így van, csak nem a flegma p...áknál kéne teperni. Ill. amit erről gondolok, az, hogy biztos szar lehet, ha nem jön össze semmilyen csaj, és nyilván ezért mesélik be maguknak, hogy minden nő a lóvére hajt, mert így találnak rá magyarázatot maguknak, és nem magukban kell keresni a hibát :D.

Rengeteg normális, nem elszállt igényű nőismerősöm van, ezek közül páran egyedülállóak is. Volt, aki nála rosszabb végzettségű és kevesebbet kereső embernek is adott volna esélyt, de annak meg ő nem kellett. Én meg olyan párral vagyok együtt 5 éve, aki kevesebbet keres nálam, és jéééé, de furcsaaaaa, hát én vagyok a nő.

2017. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Legyél egyéni vállalkozó, és dolgozz alkalmazottként színlelt szerződéssel.


Win-win :D

2017. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Tudom,hogy nem minden nő olyan,mint akihez a kérdezőnek "szerencséje" volt,de kicsit idegesítő ez a rossz közegben keresgélsz,meg rossz nőknél próbálkozol szöveg. Első találkozásnál,vagy első pillantásra honnan tudja az ember,hogy annak a nőnek,aki tetszik neki milyen elvárásai vannak? Én személy szerint soha nem próbálkoztam nagyon szép lányoknál, de mégis mindig az lett a vége,hogy hoppon maradtam. Jó, mondjuk ezen sincs mit csodálkozni, ilyen nem is tudom mivel, a jó ízlés határain belül nem tudok nyilatkozni, ami a nyakamon van. Én alig tudom elviselni a tükörben, akkor hogy várhatnám el ezt mástól? Az a "gond",hogy ennek tudatában mégis jó lett volna, illetve jó lenne egy barátnő,mert az érzéseimnek a vágyaimnak nem igen tudok parancsolni.
2017. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én még ezt nem tapasztaltam.
2017. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!