Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egy pasi ezen (lásd leírás) van kiakadva az első "ottalvás" után?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy tök jó randink egy tök jó pasival, nála aludtam, másnap pedig előbb ébredtem, és reggelit készítettem neki. Idáig minden szép és jó, de gondoltam, hogy mivel egész előző este dícsért, hogy milyen jól áll a magassarkúm, felveszem a cipőt, és abban viszem be hozzá a reggelit (na jó meg azért is, mert fázott a lábam). Na hát iszonyatosan leoltott, hogy mit képzelek, hogy a cipőmet felvettem a lakásában, és hogy merre jártam benne, ott takarítani kell, mutassam a talpam, milyen koszos (egy tök sima magassarkú, jó idő volt, semmi extra dzsuva...), stb...
2017. máj. 26. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is eléggé szeretem a rendet, de azért nem akadtam volna ki. Kicsit túlzásba vitte. Szerintem, ha normálisan elmondta volna, hogy kínosan ügyel a tisztaságra és ha lehet, még 1x ne vedd fel a lakásban, nem szóltál volna egy szót se. Illetve lehet hogy ezt akarta, csak nincs meg a megfelelő szókincse hozzá :) 27/f
2017. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Mekkora egy mamlasz :D
2017. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A legrosszabb ***** válasza:
34%
A tök jó pasi átka... :( Vajon elviseled a jövőben a hülyébbnél hülyébb rigolyáit? Cserébe kapsz egy k#rva jó pasit. Na, megéri?
2017. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki egy ilyen szituációban kiakad ezen, az nem teljesen komplett...
2017. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Vannak ilyen rigolyái amit nem tudtál, ennyi.

Annyi biztos, hogy engem a reggeli érdekelt volna legkevésbé egy ilyen akció után és biztosan nem maradt volna túl sokáig ruha a nőn csak a magassarkú.

2017. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem első gondolatom az lett volna, amint haza kísértelek, rohanok vásárolni Neked, kopogós otthoni papucsot, pici sarokkal, virággal az orrán... ;)
2017. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez lett volna az a pillanat, ahol mosolyogva elnézést kérek az okozott "felfordulásért", majd bájos búcsúintés keretében örökre távozok a lakásból.


Hagyjuk már bmeg, én is szeretem a rendet és a tisztaságot, de ezt lehet normálisan is mondani.

2017. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem azért momdta, amit mondott, mert tetszett neki a cipőd, hanem hogy lekerüljön a bugyid. Szerintem ő reggel már nem is emlékezett arra, hogy bármit mondott már arról a cipőről.
2017. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, nekem ott kezdődik az egész hogy ha tényleg csak "egy" randitok volt és aztán "ottalvás", akkor az egyben az első és az utolsó volt részéről, pláne ha így bánt veled :D


Bocsi de amikor én randiztam szabadon, az ilyet egyből debilnek könyveltem el és viszlát. Akinek őszintén tetszel, még ha vannak is ilyen rigolyái, nem mutatja ki még egy darabig, mert annyira imponálni akar.


Itt szerintem te láttál bele sokkal többet, már ezt a reggeli készítést se értem.... És ahogy írták, nehogy azt hidd tényleg a cipődet dicsérte, épp nem érdekli :D

2017. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett, ez már a sokadik randink volt, tavaly október óta ismerjük egymást. Szóval nem csak a szexről szólt, azóta ráadásul hívott is, hogy mikor találkozunk, csak én erre egyelőre nem szeretnék időpontot mondani, annyira kiábrándító volt a múltkori.
2017. máj. 26. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!