Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy amíg volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amíg volt barátom, sokkal többen rám hajtottak, és mióta nincsen, kb. senki nem nyomul rám?

Figyelt kérdés
Nem gondolom, hogy olyan tökéletes vagyok, ne értsetek félre, de feltűnt nekem az utóbbi időben, és nagyon fura. 19/L
2017. máj. 28. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Keresletváltozás. Akkor kellettèl, most nem. De pár hónap / év múlva lehet megint divatba jössz, és a kereslet nő.
2017. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ezt sose értettem, engem szingliként mindig sokkal többen találnak be, hisz pl ismerkedek buliban, meg facen is az van kirakva, hogy szingli. Ha barátom van, nem szoktak nyomulni, vagy ha mégis, lerázom őket.
2017. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Olyankor ragyogsz.
2017. máj. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor volt önbizalmad.Most ez megcsappant.És ez érezhető.
2017. máj. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés lehetne az enyém is :D Ha ez nyugtat valamennyire.

Én ezt eddig a nem létező szerencsémmel magyaráztam, de az önbizalommal összefüggő válaszok jobbak. Én tipikusan olyan voltam, hogy egy jó kapcsolat (vagyis inkább egy kapcsolat jó periódusa) jó energiákat adott, jobban szerettem magammal foglalkozni, kevesebbet stresszeltem, általában fogytam is olyankor, jobban pörögtem, vidámabb voltam. Igen, ismerősök mondták, hogy látszik rajtam a volt barátom hatása.


Aztán szakítás után mindig volt pár nap, amíg csakazértis megmutatom mindenkinek, hogy érek még valamit. Aztán átestem a holtponton, amikor meg pizsiben mászkáltam, meg farmer+bő pólóba jártam ki boltba, és jött a mostani szingliséges élet szebb része. Ebben szerepet játszott, hogy aktívan dolgozok még az önbizalmamon, és próbálom magam reálisan látni minden szempontból. Most megint megjelentek körülöttem a srácok, szerintem eskü, érzik ezt :)

22N

2017. máj. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem férfikén, olyankor olyan nők is esélyessé válnak, akikre esélyem nincs, ha egyedül vagyok.


Szerintem tübb oka van:

-Egyrészt olyankor tele vagyok önbizalommal, ragyogok, laza, kedves humorom van, nem görcsölök semmiért.

-Fantázia: sok esetben szerintem nem is hajt rám az a másik ember, egyszerűen úgy csak én érzem a sok önbizalom miatt, hogy megkaphatnám.

-A pár hatás: sokkal bátrabban flörtölnek velem azok a nők, akik tudják, hogy párom van és szeretem, mert az tis tudják, hogy "ártalmatlan" vagyok. Esetleg egy kicsit ugyanez fordítva, van aki ilyenkor a "karmait próbálgatja", hogy lássa mit tudna elérni egy vetélytárssal szemben. Nem akar komolyan semmit, csak kíváncsi, hogy meg tud e szédíteni.

2017. máj. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán mert akkor vagy a leginkább elemedben, akkor vagy összhangban magaddal és a világgal. Ez azért kívülről is látszik, véleményem szerint nem is kicsit. Aki az ilyesmire nem annyira érzékeny, még annak is feltűnhet.

Nálam fordítva van, akkor találnak meg, ha egyedül vagyok, párkapcsolatban nem nagyon közeledik senki, na nem mintha igényelném.

2017. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férfiak többsége automatikusan azokhoz a lányokhoz vonzódik, akik elégedettek önmagukkal, pozitívak, harmóniában élnek (ellenben egy szorongó, önbizalomhiányos lánnyal, hacsak nem 10/10es top cica). Nyilván, amikor kapcsolatban voltál, akkor így érezted, mert boldog voltál, mert minden klappolt, és volt, aki szeretett. Most meg, főleg ha nagy viták után szakítottál, vagy veled szakítottak, vagy a kapcsolat sem volt rózsás a végén és önbizalmat vesztettél, ez simán kiülhet az arcodra, gesztusaidra, tartásodra.
2017. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!