Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ekkora lúzer lennék, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora lúzer lennék, hogy belém még soha, senki nem volt belém szerelmes? 19/L

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Vékony alkatom,szőke hajam van, tehát nem a külsőmmel lehet a baj. Soha nem volt még barátom,pedig nagyon sok pasival voltam már ismerkedőbe. Több hónapos beszélgetések után az élő találkozások után vagy lekopnak,vagy csak azért keresnek tovább,hogy megfektessenek. Mert éppenséggel állítólag nem velem van a baj,hanem ők nem állnak készen kapcsolatra stb... Nagyon rosszul esik,hogy másokért rajonganak a pasijuk,én meg még egy "szeretleket" sem kaptam soha. Mi lehet a baj velem?
2017. máj. 12. 15:27
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,nem korombeliekkel ismerkedek,inkább olyan 25 év körüliekkel,tehát nem éretlen kisfiúkról van szó.
2017. máj. 12. 15:30
 2/33 anonim ***** válasza:
52%

Na, én "szeretlek", na mit szólsz? Mint embert ^^.

Ahogy már több helyen is elmondtam, de elmondom itt is:

"Szexelni mindenki akar!", csak van aki képes kivárni a kapcsolatban, és csak azzal az egyel akarja.

Olyan nem létezik, aki nem akar szexet.

Nem lehet, hogy neked túl magasak az elvárásaid és nem akarnak tőled komolyabbat?

2017. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
20%
A kor nem meghatározó. Ismerek nőben is brutálisan gyerekeset 25 évesen. Nem tudhatjuk mi a gond. Lehet, hogy koszos a tükröd.
2017. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 29/F.
2017. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

A szerelem ritka dolog, egy szeretlek nem mindennapi ügy.


És jah gondolkozz miben nyithatnád jobban magad, lehet pl hideg vagy, vagy uncsi vagy nem tudom. Kisérletezz. Pl megnevettetni valakit.

2017. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Na de épp erre keresem a választ. Miért nem akarnak komolyat? Nem létezik,higy minden lány talál altalaban elsore egy olyan pasit,aki szereti.Én meg hosszú ismerkedések után sem.
2017. máj. 12. 15:37
 7/33 Krukutyán Levente ***** válasza:
70%
Vékony és szőke.. :D Ez a két dolog határozza meg a szépséget?
2017. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
Mintha rólam írtál volna :D pontosan ugyanez van velem is...
2017. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, nem ismerlek.

Beszélgettem már nem egy hozzád hasonló lánnyal innen, zömében az volt, hogy képcsere után úgy eltűntek mint szürke szamár a ködben.

Nincs is ezzel baj, hiszen nem tetszhet mindenki mindenkinek, de innen feltételezem, hogy minimum egy Christian Grey szintű férfit akartok magatok mellé. Ezzel sincs baj, de ebben az esetben viszont maradjon az álmodozás és felesleges a rinya.

2017. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
64%
Aztán babuka te szerettél -e már valakit?Azzal mi lett?
2017. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!