Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy amikor volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy amikor volt barátnőm, akkor több lánynak is kellettem volna, amikor meg nincs akkor kb senki se néz rám?

Figyelt kérdés
3 hónapja nincs barátnőm és azóta 1 csajjal voltam csak de ő vele is csak buliban.. amíg meg volt az exem addig több lányt visszautasítottam (kb 8 csaj a 4 év alatt) pedig nagyon szép lányok voltak! de nem akartam megcsalni a régit mert szerettem őt.. mással is volt már ilyen hogy amikor szabad a pálya akkor semmi, mikor meg van komoly kapcsolat akkor jönnek jobban?? :/
2016. máj. 31. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mert a női agy úgy működik, ha kiválasztott vagy már egy másik nő által és melletted van x ideje, akkor biztos tudsz valamit. Ezért rád harapnak olyankor, mert magabiztosabb is vagy, lazább, sikert sugárzó.
2016. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Ennyi erővel a férfi agy is, mert rám se nyomultak nagyon, amíg szingli voltam, mióta nem, azóta meg lett volna egy rakás másik lehetőségem is.

Amúgy nekem fura módon még sosem tetszett olyan srác, akiről később kiderült volna, hogy nem egyedülálló, senkinek nem volt barátnője épp, akitől akartam valamit.

2016. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ez állítólag azért van, mert ha van barátnőd az referencia a többinek arra nézve, hogy igen, te egy f@*za gyerek vagy. Ha nincs...nos a "zsákbamacskát senki se szereti. :/
2016. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert a nőknek mindig az kell, amit nem kaphatnak meg. És ha egy másik nőnek kellesz, akkor lehet nekik is be válsz.
2016. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos valami Murphy torvenye-szeruseg,mert velem is igy van.


23N

2016. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
HÉ 5-ÖS! Nekem köllessz ! ;D
2016. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a nők úgy működnek, hogy az kell nekik, ami/aki másoknak is.
2016. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valahogy ilyen kommentekre számítottam :)
2016. jún. 1. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!