Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalon ismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon ismertem meg egy srácot aki nagyon szimpatikus lett. A kérdésem ahhoz kapcsolódik hogy mikor lenne érdemes találkoznunk? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egy hete kesztünk el beszélgetni először emailben most már facebookon.

Én szivesen találkoznék már vele személyesen mert szerintem akkor dől el minden és úgy érzem ha tovább húzzuk a dolgot nem lesz belőle semmi. Szerintetek merjem kezdeményezni a találkozót nem tartaná tolakodónak, vagy várjak még hát ha kezdeményez ő hagyam ezt meg neki fiúk ti mit gondoltok ? Aki már ismerkedett társkeresőről mennyi idő elteltével találkoztatok ? Nekem ez az első alkalom hogy társkeresőn ismerkedem szóval ilyen téren nincs tapasztalatom. 20/l


2017. máj. 31. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóan gondolkodom, szerintem is a találkozáskor dől el minden, ráadásul annyira nem is szeretek csetelni.

Épp ezért én már pár nap után kezdeményezni szoktam a találkozót.

Én kifejezetten örülnék, ha nem mindig én lennék ebben az első, nálam ez abszolút pozitív dolog lenne, semmi lenézés vagy ilyesmi.

Úgyhogy csak bátorítani tudlak!


Attól meg ne félj, hogy ha ő erre negatívan reagál, ez is egy visszajelzés, hogy talán mégsem illetek össze.

Nálam ez úgy működik, hogy aki nem akar velem találkozni, azzal nem húzom az időt tovább.

Tapasztalataim szerint (mert régebben képes voltam heteket/hónapokat csetelni előtte) nem érdemes sokat várni az első randival.

Nem azt mondom, hogy sohasem érdemes, meg nekem is vannak ismerőseim, akik így jöttek össze, csak nekem régebben ezzel rengeteg időm elment és sok volt a csalódás.

Nem csak külsőleg, mert teljesen más egy képernyő mögül írogatni, mint szemtől szembe beszélgetni.

2017. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy hét még nem sok szerintem.

Ha van beszédtéma akkor irkálhattok még egy kicsit, közben pedig lehet hogy el fog hívni.


Ha mégsem tenné és kezdetek kifogyni a kérdésekből, témákból, akkor hívd el te egy talira.

2017. jún. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy maximum 2 hét ha mindennap beszéltek, ha addig akar személyen találkozni, nem hív el randira hagyd a fenébe. Te lány létedre ne hívj el egy ismeretlent. Ha meg akar ismerni tényleg, akkor egy hét alatt úgy is elhív, ha nagyon húzza akkor ne bízz benne, akkor csak egy opció Vagy a sok közül.
2017. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!