Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes foglalkoznom még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes foglalkoznom még ezzel a nővel? Minden második témája a családja javainak a fitogtatása! Többi lent.

Figyelt kérdés

Ismerkedési szakaszban tartunk, eddig 2 személyes találkozó volt, az utóbbiból most értem haza.

Na már most a nő, szereti reklámozni hogy milyen menő házban lakik, hogy az apja éppen milyen luxus verdára cserélte le az előző luxus verdát, és még sok hasonló "sznob" dolog!

A nővel alapjában semmi gond nem lenne ezt leszámítva, kedves és megbízható amit eddig leszűrtem belőle. Viszont nem tudom, de nála ez sztm ilyen megfelelési kényszer hogy dicsekedjen és megmutassa hogy milyen "menő" ő, és a családja! Eleinte nem tulajdonítottam neki jelentőséget, mostanra viszont k...vára elkezdett irritálni, főleg most hogy a 2. randi alkalmával (meg mivel napi szinten beszélünk és ott is ha nem a családi javakat hozza fel, akkor a munkahelyéről beszél hasonlókat, mivel vezető beosztásban van) is felhozott megint ilyen dicsekvő témákat.

1 hónapja ismerkedünk, bejön a nő külsőleg és belsőleg is, ezt az egyet leszámítva. Viszont most tényleg nagyon elkezdett zavarni ez a sznob f....szság nála, és elbizonytalanodtam hogy hogyan tovább a jövőben.

Szerintetek hagyjam?

mert úgyse fog változni 30 évesen, és mivel én ezt az egészet nem tudom kezelni úgyis örök szálka lesz a kapcsolatunkban?


2017. máj. 31. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Van az a pénz
2017. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te mennyire vagy anyagilag stabil, de a csaj csak úgy brahiból biztosan nem játszaná a fejét a család vagyonával. Hosszútávon a szülei egész biztosan ki fognak téged pécézni maguknak, ha csak egy kis "senki" vagy és nem hiszem, hogy te arra vágynál mikor már a 2. randin rosszul vagy ettől a stílustól. Őszintén el kellene beszélgetned ezzel a témával kapcsolatban a csajjal. Egyébként oké, hogy neked más téren bejön, de még semmi komolyabb kapcsolatod nincs vele és simán kinézem belőle, hogy csak így akar tesztelni téged és húzni az agyadat.
2017. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez kérdés?
2017. jún. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:
100%

Lehet, hogy önbizalomhiányos és ezzel igyekszik kompenzálni, hogy dicsekszik. A vezető beosztás lehet protekciós állás is.

Az nem biztos, hogy nem változik, ha akar, mindenki képes változni. Lehet, hogy fel se tűnik neki, hogy állandóan ezekről beszél és unalmas már. Én szólnék neki, vagy megkérdezném, hogy ezek miért annyira fontos témák az életében. Aztán ha utána se változtat és irritál, még mindig mondhatod neki, hogy ez így nem pálya neked.

2017. jún. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!